comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Cenk Tosun'dan Bayern Münih yorumu: 'Kendi futbolumuzu oynarsak...'

12 Aralık 2017, Salı 09:40
Beşiktaş'ta Cenk Tosun'dan Bayern Münih yorumu: 'Kendi futbolumuzu oynarsak...'

Beşiktaş'ın milli futbolcusu Cenk Tosun, Şampiyonlar Ligi'nde Bayern Münih ile eşleşmelerini değerlendirdi.

FutbolArena - Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi son 16 turunda Alman turu Bayern Münih ile eşleşti. Beşiktaş'ın yıldız golcüsü Cenk Tosun ise Bayern Münih kurasını değerlendirdi.

Beşiktaş'ın yıldız oyuncusu, Devler Ligi ikinci turunda Bayern Münih'le eşleşmelerini zorlu bir kura olarak nitelendirdi.
 

Beşiktaş'ta Cenk Tosun, Bayern Münih kurası için neler dedi?

 
Fanatik'teki haberde Başarılı futbolcu Cenk Tosun,“Güçlü bir rakiple oynayacağız. Ama bu seviyelerde kolay takım da yok. Biz, 2 maçta da kendi futbolumuzu sahaya yansıtıp zor gözükse de rakibimizi saf dışı bırakmanın yollarını arayacağız. Vodafone Park'ta oynayacağımız mücadelede taraftarımızın bize vereceği destek çok önemli. Onların da coşkulu desteğiyle özellikle iç sahada istediğimizi alacağımıza inanıyorum” ifadelerini kullandı.
 

Beşiktaş - Bayern Münih Şampiyonlar Ligi kura çekimi sonrası David Alaba'nın açıklamaları


Bayern Münih'in yıldız futbolcusu David Alaba, Beşiktaş hakkında şu ifadeleri kullandı:
"KURADAN DOLAYI MUTLUYUZ"

Kuradan dolayı mutluyuz. Beşiktaş önemli bir rakip. Performanslarını biliyoruz. Leipzig maçlarında ortaya koyduğu performans ve futbolun farkındayız. Özellikle İstanbul'da bizi nasıl bir atmosfer beklediğini biliyoruz. Beşiktaş'la eşleştiğimiz için çok mutluyuz.

"VODAFONE PARK'IN ATMOSFERİNİ BİLİYORUZ"

Hocamız maç yaklaştığı zaman bizi atmosfere hazırlayacak. Vodafone Park'ta çok gürültü çıkarabilen taraftar kitlesi olduğunu biliyoruz ama maç zamanı yaklaştığı zaman hazırlığımız ona göre olacak. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!