comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Cenk Tosun yönetimi ikiye böldü

02 Eylül 2017, Cumartesi 10:31
Beşiktaş'ta Cenk Tosun yönetimi ikiye böldü

Beşiktaş yönetimini milli yıldız Cenk Tosun'a gelen 12.5 milyon Pound değerindeki teklif ikiye böldü. Detaylar haberimizde.

FutbolArena - Beşiktaş Transfer çalışmaları kapsamında girişimlerini sürdürdüğü sırada golcü oyuncusu milli yıldız Cenk Tosun'a İngiltere Premier Lig ekiplerinden Crystal Palace takımından cazip bir transfer teklifi gelmişti.


Beşiktaş'ta Cenk Tosun transferi tartışmaları


Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre, Beşiktaş yönetimi Cenk Tosun'a gelen 12.5 milyon Sterlin değerindeki transfer teklifi ikiye böldü. Cenk Tosun'a yapılan teklifin büyüklüğü, beraberinde tartışmaları da getirdi. Siyah-beyazlı camiada bazı çevreler, transferin gerçekleşmesi halinde Beşiktaş'ın ekonomik açıdan elinin güçleneceğini ileri sürerken, diğerleri ise tam tersi bir görüşü dile getirdi.

''HİÇBİR TAKIM YERİNE ALAMAYACAĞI OYUNCUSUNU SATMAZ''
12.5 milyon poundun gerçekten önemli bir para olduğunu vurgulayan bu kesim, "Ancak teklif kabul edilseydi, forvete iyi bir takviye yapılması çok zordu. Çünkü Avrupa'da transfer bitti. Hiçbir takım, yerine alamayacağı için işine yarayan oyuncusunu satmazdı. İstediğimiz ismi alamazdık ya da Cenk'ten gelen parayı yeni golcü için harcamak durumuyla karşı karşıya kalırdık. Üstelik son dakika transferleri her zaman risk taşır" ifadelerini kullandılar.

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (20 Temmuz 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.