comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Çarşı'dan Mahmut Uslu'ya çok sert cevap

23 Eylül 2017, Cumartesi 23:32
Beşiktaş'ta Çarşı'dan Mahmut Uslu'ya çok sert cevap

Beşiktaş'ın taraftar grubu Çarşı, maç sonu açıklamalarda bulunan Fenerbahçe yöneticisi Mahmut Uslu'ya cevap verdi.

FutbolArena - Beşiktaş, Süper Lig'in 6. haftasında sahne alan tarihi derbide deplasmanda konuk olduğu Fenerbahçe'ye 2-1 yenildi. Siyah beyazlı takımın taraftar grubu Çarşı, Fenerbahçe yöneticisi Mahmut Uslu'nun maç sonu açıklamalarına tepki gösterdi.
 

Çarşı'nın Mahmut Uslu açıklaması


Sosyal medyadan açıklama yayınlayan Çarşı şu ifadeleri kullandı:

"Mahmut denen Uslu'nun bireysel yetersizliği aşikardır. Kendi zavallılığını Fenetbahçe üzerinden yürütmesi iki kere zavallılıktır. Koskoca Fenerbahçe birilerinin egosunu tatmin aracı olarak kullanılmasına canı acıyan kimse yok mu? Etmeyin yapmayın... Mahmutlar gelir geçer, üreten camia kalıcıdır. Parasız olabilirsiniz sıkıntı yok ama ahlaksız olmayın Fenerbahçe. Maç bitti tamam.  Ama etmeyin, yapmayın akılsız birinin yaşlanmış birinin Fenerbahçe'yi özel ihtiyaçları için kullanmasına izin vermeyin"
 
MAHMUT USLU MAÇ SONU NE DEMİŞTİ?
Mahmut Uslu maçın ardından, "Sayın Fikret Orman hep konuşuyor, hakemleri etki altına alıyor. Hakemler baskıdan dolayı yanlış yapıyor. Belki zamanında biz de yaptık. Ama son 3 senedir bazı arkadaşlar çok yanlış yapıyor. Beşiktaş'ta minimum 2 kişi daha kırmızı kart görmeliydi. Ama vermediler." diye konuşmuştu.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.