comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Caner Erkin'in cezasında flaş gelişme! ''Oynayablir''

04 Kasım 2017, Cumartesi 09:16
Beşiktaş'ta Caner Erkin'in cezasında flaş gelişme! ''Oynayablir''

Beşiktaş Divan Kurulu üyesi Ali Rıza Dizdar, 6 maç ceza alan Beşiktaşlı Caner Erkin'in cezası hakkında flaş bir iddiada bulundu.

FutbolArena - Beşiktaşlı Caner Erkin, Medipol Başakşehir mücadelesi sırasında maçın hakemine yaptığı hareketler nedeni ile toplamda 6 maç ceza almıştı. Beşiktaş Kulübü bu cezayı sert bir biçimde itiraz etmiş oyncusuna verilen cezanın fazla olduğunu savunmuştu.


Beşiktaşlı Caner Erkin'in cezası kalkacak mı?


Beşiktaş Divan Kurulu üyesi Ali Rıza Dizdar, Caner Erkin'in cezası hakkında flaş bir yorumda bulundu. Haber1903 sitesine konuşan Ali Rıza Dizdar, Beşiktaş Kulübünün dava açması ve tedbir kararı koydurması halinde Caner Erkin'in mücadelelerde forma giyebileceğini belirtti.

''BU TALİMATNAME EMRE BELÖZOĞLU İLE BOZULDU''
"Bir futbolcunun disipline verilmesi için hakem, gözlemci ve saha müşahedesi raporlarına ihtiyaç vardır. Eskiden görüntüler ile futbolculara ceza veriliyordu. Fakat bu oyun Emre Belözoğlu ile bozuldu. Geçmişte Emre Belözoğlu görüntüler ile sevk edilmemesi lazım diye uygulama çıktı. O zaman Disiplin Talimatından görüntüler ile insanlar disipline sevk edilemez diye hüküm, disiplin talimatından çıkarıldı. Şimdi sevk edilebilir talimatı Caner Erkin ile eş zamanlı girdi.Caner'de o eskiden var olan görüntülerle disipline sevk edilir maddesini yürürlüğe sokularak, geriye doğru yürüyerek Caner'i disipline sevk ettiler.''

''TEDBİR KARARI ALINIRSA CANER ERKİN MAÇLARDA OYNAR''

''Bu hukuken olmaz. Hukuki bir skandal var. Halbuki Caner, pazar günü oynadı ve talimatlar pazartesi günü değiştirildi! Lehine olanlar geriye yürür, Aleyhte olanlar geriye yürümez. Burada aleyhte yorum var ve geriye yürümez. Beşiktaş Kulübü, Tahkim Kurulu kararının ardından dava açacak ve tedbir kararı alınırsa Caner maçlarda oynar"

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)