comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Caner Erkin ve Ersan Gülüm gerginliği!

10 Mayıs 2017, Çarşamba 13:15
Beşiktaş'ta Caner Erkin ve Ersan Gülüm gerginliği!

Beşiktaş, Bursaspor maçının hazırlıklarını sürdürürken idmana Caner Erkin ve Ersan Gülüm tartışması damga vurdu.

FutbolArena - Beşiktaş takımı 15 Mayıs Pazartesi günü karşılaşacağı Bursaspor maçının hazırlıklarını sürdürürken idman sırasında Caner Erkin ve Ersan Gülüm gerginliği yaşandı. Son dakika Beşiktaş haberleri.


Beşiktaş'ta Caner Erkin ve Ersan Gülüm kavga mı etti?


BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde teknik direktör Şenol Güneş yönetiminde gerçekleştirilen antrenmanda futbolcular, pas ve şut çalışmalarının ardından iki grup halinde yarı sahada çift kale maç oynadı.

Antrenmanın çift kale maç bölümünde siyah-beyazlı oyuncular Ersan Adem Gülüm ile Caner Erkin arasında kısa süreli bir gerginlik yaşandı.
Ersan'ın sert müdahalesiyle yerde kalan Caner, yapılan faule tepki gösterdi. Ersan'ın da Caner'in üzerine yürüyerek tepki vermesi üzerine, araya antrenör Tamer Tuna girdi. 

İkili arasında sözlü diyalog bir süre devam ederken, takımların değişmesinin ardından gerginlik sona erdi. Beşiktaş, yarın yapacağı antrenmanla Bursaspor maçının hazırlıklarını sürdürecek.

Beşiktaş ormanında gerçekleşen antrenmanda Beşiktaş'a yakın olan yetkililer olayı anlattı. Bir yetkili, "İdmanım bölümünde Ersan, Caner'e sert giriyor. Caner de can havliyle ve daha önce sakatlandığından dolayı korktuğu için Ersan'a tepki gösteriyor, "Dikkatli olsana sakatlıktan yeni çıktım ne yapıyorsun sen" diye çıkışıyor. Bunun üzerine Ersan karşılık vermiyor, 'kusura bakma' diyor Ersan karşılık vermeyince olay kapanıyor. Daha sonra şeye poz veriyorlar araya hocam hoca yarın müzik yılı içinde bir anlık kavga gibi gösterdi ama şehireasyondan kaynaklanan Caner'le akşamından kaynaklanan bir korkusundan kaynaklanan bir tartışma diyebiliriz 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"