comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta çalışmalar başlıyor! Gruplar halinde antrenman

20 Nisan 2020, Pazartesi 11:45
Beşiktaş'ta çalışmalar başlıyor! Gruplar halinde antrenman

Beşiktaş'ta futbolcuların gruplar halinde Ümraniye'de çalışmalara başladığı ifade edildi.

FutbolArena - Süper Lig'de maçların yeniden başlama tarihi merakla beklenirken takımlar da yavaş yavaş antrenmanlara başlıyor. İlk olarak Beşiktaş'ta futbolcuların gruplar halinde idmanlara başlaması kararlaştırıldı. Teknik direktör Sergen Yalçın'ın onayıyla birlikte futbolcular ayrı gruplar halinde antrenmanlara başlayacak. 

FUTBOLCULAR ÜMRANİYE'YE GELDİ
Sahaya inen ilk takımlardan birisi Beşiktaş oldu. Siyah-beyazlılar 19 Mart Perşembe gününün ardından tam 1 ay sonra Beşiktaş Nevzat Demir Tesisleri'nde antrenman gerçekleştirdi. Öğle saatlerinde futbolculardan Burak Yılmaz, Adem Ljajic, Domagoj Vida, Umut Nayir ve Utku Yuvakuran, antrenörler Çağdaş Atan ve Stefano Morena gözetiminde antrenmana çıktı. Antrenman öncesinde tesislerde futbolculara ve teknik heyete kontrollerin yapıldığı öğrenilirken, aradaki mesafe korunarak çalışıldı. Siyah-beyazlı ekibin, teknik direktör Sergen Yalçın'ın belirlediği listelerle gruplar halinde antrenmanlarına devam etmesi bekleniyor.
 

Süper Lig ne zaman başlayacak?


TFF Başkan Vekili Servet Yardımcı, Sabah Gazetesi'ne geçtiğimiz gün yaptığı açıklamada, "Hiçbir ülke, biz dahil bu işin nerede sonuçlanacağını bilmiyor. Yaşayarak öğreniyoruz. Almanya, daha erken başlayıp ligi tamamlamak istiyor. Bizim öngörümüz haziran-temmuzda ligi tamamlamak. A, B, C planlarımız var. Kesin kararları kimse açıklayamaz. Açıklasanız bile sürecin nasıl biteceği belli değil. Hızlandırılmış bir ligle kapatabiliriz. Ama sadece Süper Lig yok. Amatörlere kadar herkesi bağlayacak bir organizasyon olacak. İstanbul, Antalya... Her ihtimal masada." ifadelerini kullanmıştı.

Son dakika Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!