comScore
1 / 8

Beşiktaş'ta Burak Yılmaz şoku! Deprem...

 

FutbolArena -Burak Yılmaz çocukluk aşkı Beşiktaş’a döndü ama zor bir gece yaşadı… 

 

2 / 8
Maçtan sonra Akhisar tribünlerindeki siyah-beyazlı taraftarlar kendisi hariç tüm oyuncuları tribüne davet etti.
3 / 8
Ardından bazı taraftarlar, "hırsız istemiyoruz" tezahüratı yaptı. İlk yarının pek çok bölümünde ayakta duramadığı için, "Burak Yılmaz ayakkabısını değiştirsin. Kayıyor" bile dedirtti. Oyundan alınırken ise yuhalandı. Soyunma odasında ise galibiyete sevinemeyen tek isim olarak dikkat çekti.
4 / 8
BURAK’TAN TARAFTARA MESAJ: CANLARI SAĞOLSUN

Taraftarların tepkisiyle karşılaşan Burak Yılmaz’ın maç sonrasındaki tepkisi, "canları sağolsun" oldu…
5 / 8

Golcü oyuncu, "ne diyebilirim ki… yapmam gereken goller atarak, onları mutlu etmem gerek. Beni yuhaladılar. Onların takdiri. Yapacak bir şey yok. Canları sağolsun" mesajı verdi.
6 / 8
ORMAN: BUNLARIN OLACAĞINI ÖNGÖRMÜŞTÜK

Burak Yılmaz’ın Akhisar maçında aldığı tepkiye Başkan Fikret Orman’dan farklı bir yaklaşım geldi. Başkan, "Burak’la konuştuğumuzda bunların olacağını öngörmüştük. O da ’ben onları kendime sevdireceğim’ demişti. Bundan sonra top Burak’ta" sözlerini kullandı.
7 / 8
YÖNETİCİLERDEN BURAK TEPKİSİ! "SEZONU NASIL BİTİRECEĞİZ"

Burak Yılmaz’ın gördüğü tepki ve sahada varlığı ile yokluğunun belli olmaması bazı yöneticilerin de tepkisine neden oldu… Burak’ın transfer edilmemesi için sezon başında olduğu gibi bu transfer döneminde de Başkan Fikret Orman’a muhalif olan isimler, "sezonu Burak’la mı bitireceğiz? Bu nasıl olacak? Transfer dönemi kapanmadan forvete bir takviye yapmakta yarar var diye düşünüyoruz’’ mesajını verdiler.

Kaynak: Fotospor
8 / 8