comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Bernard Mensah'ın koronavirüs testi pozitif çıktı

14 Ekim 2020, Çarşamba 19:33
Beşiktaş'ta Bernard Mensah'ın koronavirüs testi pozitif çıktı

Beşiktaş'ta milli takım kampından dönen Bernard Mensah'ın Covid-19 testi pozitif çıktı.

FutbolArena - Beşiktaş'ın Ganalı yıldızı Bernard Mensah koronavirüse yakalandı. Beşiktaş Sağlık Kurulu Koordinatörü Dr. Tekin Kerem Ülkü, Gana Milli Takımı kampından dönen Bernard Mensah'ın Covid-19 testinin pozitif çıktığını açıkladı. Bernard Mensah ilk açıklamasında, "Herkese merhaba. Ben iyiyim. Kendimi iyi hissediyorum. Endişelenmeyin. Destekleriniz için çok teşekkür ederim." dedi.

 

Bernard Mensah'ın sağlık durumu

Beşiktaş'ın açıklamasında şu ifadeler yer aldı:

"Futbolcumuz Bernard Mensah'ın, davet edildiği Gana Milli Takımı kampı dönüşünde, Kulübümüz tarafından uygulanan rutin Covid-19 PCR testi pozitif sonuçlanmıştır.

Bernard Mensah'ın takip ve tedavi sürecine ilgili protokoller gereğince başlanmıştır.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

Dr. Tekin Kerem Ülkü
Beşiktaş JK Sağlık Kurulu Koordinatörü"

SERGEN YALÇIN KORONAVİRÜSÜ ATLATMIŞTI

Beşiktaş, Süper Lig'de yeni sezona koronavirüs şokuyla başlamış ve teknik direktör Sergen Yalçın'ın Covid-19 testi pozitif çıkmıştı. Süper Lig'in ilk 2 haftasını kaçıran Sergen Yalçın, ardından takımın başına geri dönmüştü.

MENSAH: "6, 8, 10 HEPSİNDE OYNARIM"

Bernard Mensah, Beşiktaş'a transferinden sonra yaptığı açıklamada, "Benim için hocanın benden istediği görev neyse elimden geldiğince yaparım. 6, 8, 10 hepsinde oynayabiliyorum. Hocamın benden istediğini yapabiliyorsam benim için yeterli. Burada bulunduğum noktadan sonra kendimi daha fazla geliştirdikten sonra Avrupa'da daha iyi bir kulüpte de oynamayı isterim." ifadelerini kulanmıştı.

Son dakika Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)