comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta başkanlık seçimi ne zaman, saat kaçta?

05 Mayıs 2019, Pazar 12:29
Beşiktaş'ta başkanlık seçimi ne zaman, saat kaçta?

Beşiktaş'ta Fikret Orman ile Hürser Tekinoktay'ın yarışacağı Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı'nın tarihi, yeri ve saati belli oldu.

FutbolArena - Beşiktaş'ta Fikret Orman ile Hürser Tekinoktay'ın oylanacağı Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı 12 Mayıs pazar günü saat 10:30'da Beşiktaş JK Akatlar Spor Kompleksi'nde yapılacak. Mevcut başkan Fikret Orman ile başkan adayı Hürser Tekinoktay, 12 Mayıs'taki seçimli genel kurulunda kıran kırana bir yarış sergileyecek. Beşiktaş seçimli genel kurulu ne zaman? Beşiktaş seçimli genel kurulu nerede yapılacak?  Beşiktaş seçimli genel kurulunda kimler oy kullanabilecek? gibi soruların yanıtları haberimizde.
 

Beşiktaş seçimli genel kurulu ne zaman?


Beşiktaş, Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı'nın 5 Mayıs 2019 Pazar günü saat 10:30'da düzenleneceğini açıklamıştı. Ancak bugün çoğunluk sağlanamadığı için ikinci ve son toplantı, çoğunluğa bakılmaksızın 12 Mayıs 2019 Pazar günü aynı yer ve saate ertelendi.

SEÇİMLİ GENEL KURULUN GÜNDEM SIRALAMASI
Açılış
Toplantı ve Başkanlık Divanı Seçimi
Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı
Başkan Adaylarının Programlarının Takdimi
Başkan, Yönetim Kurulu, Denetim Kurulu, Seçme ve Sicil Kurulu ile Disiplin Kurulu Seçimleri
Kapanış


 

Beşiktaş seçimli genel kurulu nerede yapılacak?


12 Mayıs Pazar günü düzenlenecek Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı, Akatlar Mahallesi Yıldırım Oğuz Göker Caddesi Gelincik Sokak No:1 Beşiktaş/İstanbul adresinde bulunan Beşiktaş JK Akatlar Spor Kompleksi'nde yapılacak.
 

Beşiktaş seçimli genel kurulunda kimler oy kullanabilecek?


Beşiktaş'ın resmi açıklamasında, "Sicil No'su 31798'e kadar olan (31798 dahil) ve yıllık aidatlarını 31 Aralık 2018 günü çalışma saati bitimine kadar Kulübün veznesine veya banka hesaplarına yatırmış üyelerimiz Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı'na katılabileceklerdir. Sayın Üyelerimizin kimlikleri ile Kulüp üye kartlarını yanlarında bulundurmalarını ve girişte yetkililere göstermelerini rica ederiz." ifadesine yer verildi.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Transfer Arenası (23 Ağustos 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.