comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta başkanlık için sürpriz aday! Erol Kaynar kimdir?

02 Ekim 2019, Çarşamba 16:01
Beşiktaş'ta başkanlık için sürpriz aday! Erol Kaynar kimdir?

Beşiktaş'ta başkanlık için Erol Kaynar'ın adaylığını koyacağı belirtildi. Erol Kaynar kimdir aramalarının yanıtları haberimizde.

FutbolArena - Beşiktaş'ta olağanüstü seçim kararı sonrası başkanlık için adaylar ortaya çıkarken son olarak Erol Kaynar ismi gündeme geldi. Siyah beyazlı camianın içerisinden gelen Erol Kaynar'ın ekibiyle birlikte başkan adaylığı için harekete geçtiği iddia edildi. A Spor'dan Hakan Gündoğar'ın canlı yayında aktardığı bilgiyere göre Erol Kaynar adaylık için resmi girişimlere başladı. 
 

Beşiktaş Haberleri: Erol Kaynar kimdir?


A Spor'da canlı yayında Beşiktaş'taki seçim gündemiyle ilgili son glişmeleri aktaran Hakan Gündoğar, Erol Kaynar ile telefonda görüştüğünü ve başkanlığa aday olduğunu belirtti. Hakan Gündoğar, Erol Kaynar'ın, "Ekibimle birlikte başkanlığa adaylığımı koyuyorum." açıklamasında bulunduğunu ifade etti.

2004 yılında da Beşiktaş başkanlığına adaylığını koyan Erol Kaynar, Kabataş Beşiktaşlılar Denreği'nde 2 kez başkanlık görevlerini üstlendi. 2000-2002 yollarında Beşiktaş'ta yöneticilik yapan Erol Kaynar, bir süre televizyonda yorumculuk da yaptı.
 

Fikret Orman, Beşiktaş başkanlığına aday olacak mı?


Beşiktaş'ta bu ay içerisinde yapılacak olağanüstü seçim öncesi hareketli saatler yaşanıyor. Birçok ismin adaylık için adı geçerken Fikret Orman'ın da yeniden seçime gireceği söylentileri dillendiriliyordu. Siyah beyazlılarda Fikret Orman döneminde yöneticilik yapan Candaş Tolga Işık sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Az önce Fikret Orman'la konuştum “Kararımı açıkladığım günden beri hiç değiştirmedim, değiştirmeyeceğim de. Aday değilim. Olmayacağım.” dedi" ifadelerini kullandı.
Son dakika Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)