comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta başkan adayları belli oldu! Seçim ne zaman?

10 Ekim 2019, Perşembe 15:52
Beşiktaş'ta başkan adayları belli oldu! Seçim ne zaman?

Beşiktaş'ta başkanlık seçimi için adaylığını koyan isimler belli oldu. Beşiktaş seçimi ne zaman sorusunun yanıtı haberimizde.

FutbolArena - Beşiktaş'ta başkanlk seçimi öncesi adaylık başvuruları bugün sona eriyor. Siyah beyazlı camiada Fikret Orman'ın aday olmayacağını açıklamasının ardından yeterli sayıda imzaları toplayan adaylar son gün başvurularını yaptı. Beşiktaş başkan adayları, Beşiktaş'ta kimler aday oldu, Beşiktaş seçimi ne zaman gibi soruların yanıtları haberimizde. 
 

Beşiktaş'ta başkan adayı olan isimler (Beşiktaş başkan adayları)


Beşiktaş'ta başkanlık seçimleri öncesinde 250 imzayı toplayarak adaylık başvurusu yapan isimler belli oldu. Başvurunun son gününde Ahmet Nur Çebi, Serdal Adalı, Hürser Tekinoktay ve İsmail Ünal adaylıklarını resmen açıkladılar.

ADAYLARIN TOPLADIKLARI İMZA SAYILARI
Serdal Adalı (696 imza)
Ahmet Nur Çebi (577 imza)
Hürser Tekinoktay (281 imza)
İsmail Ünal (364 imza)

SERDAL ADALI: "ADAYLARA BAŞARILAR DİLİYORUM"

"Aday olacak tüm arkadaşlara başarılar diliyorum. İnşallah camiamız için hayırlı olur. Camianın bu dönemde neye ihtiyacı olduğunu anlatacağız. Zor bir süreçten geçiyoruz. Umarım seviyeli ve hayırlı bir seçim olur"

AHMET NUR ÇEBİ: "BEŞİKTAŞ VE TÜRK SPORUNA HAYIRLI OLSUN"

"Kısa bir zaman içerisinde hazırlanmaya gayret ettik. Arkadaşlarımla birlikte çalışmalarımızı tamamladık ve başvurumuzu yaptık. Camiamıza ve Türk sporuna hayırlı olsun. Adayların bu süreçte nezaketi elden bırakmamalarını temenni ediyorum. Tüm aday arkadaşlara da başarılar diliyorum."

İSMAİL ÜNAL: "CAMİAMIZA HAYIRLI OLSUN"

"1984 yılında beni Süleyman Seba ile tanıştıran Tahsin Akıncı ile birlikte başvuru yapmaya geldim. Biz bu yaşımıza kadar Süleyman Seba okuluna giden öğrenciler olarak tanınırız. Önemli olan Beşiktaş ve tüm Beşiktaşlılardır. Gönül, bizim kalbimizdeki siyah beyaz ve kara kartaldır. Tüm adaylara başarılar diliyorum. Önümüzdeki günlerde projelerimizi açıklayacağız."

AKER ÇITAK: "BEŞİKTAŞ BU ZOR GÜNLERDEN KURTULMAYI BİLECEKTİR"

Başkan adayı Hürser Tekinoktay'ın Avukatı Aker Çıtak ise, "Başkan adayımız Hürser Tekinoktay'ın adaylığı tüm Beşiktaş camiasına hayırlı olsun. Beşiktaş camiası bu zor günlerden kurtulmayı bilecektir. Beşiktaş içinden çok yürekli başkanlar çıkarmıştır. Kim başkan olursa olsun Beşiktaş'ı bu sorunlu zamanlarından çıkarmayı bilecektir." dedi.
 

Beşiktaş başkanlık seçimi ne zaman? Beşiktaş'ta seçim tarihi


Beşiktaş'tan yapılan açıklamada, "Kulübümüzün Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Toplantısı, 13 Ekim 2019 Pazar günü saat 10:30'da BJK Akatlar Spor Salonu'nda yapılacaktır.

Birinci toplantıda çoğunluk sağlanmazsa, ikinci ve son toplantı çoğunluğa bakılmaksızın 20 Ekim 2019 Pazar günü aynı saat ve yerde yapılacaktır.

Başkan aday adaylarına imza vermek isteyen Kongre Üyelerimiz için 5 Ekim Cumartesi günü 11:00-15:00 saatleri arasında Beşiktaş JK Divan Kurulu Başkanlığı ofisi açık olacaktır.

Kongre Üyelerimize saygılarımızla duyururuz." ifadelerine yer verildi.

Son dakika Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Bilyoner'den 5.000 TL BilyonPuan HEDİYE!