comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta başkan adayı Hürser Tekinoktay: ''Fikret Orman'ı aday göstereceğiz''

14 Şubat 2019, Perşembe 16:16
Beşiktaş'ta başkan adayı Hürser Tekinoktay: ''Fikret Orman'ı aday göstereceğiz''

Beşiktaş'ta başkan adaylarından Hürser Tekinoktay, sosyal medya hesabından Fikret Orman'ı seçilmeleri halinde TFF Başkanı olarak göstereceklerini açıkladı.

FutbolArena - Beşiktaş'ta yapılacak olağan seçimli kongrede aday olduğunu açıklayan Hürser Tekinoktay sosyal medya hesabından Fikret Orman hakkında oldukça ilginç bir paylaşımda bulundu.

Beşiktaş'ta yapılacak seçimli kongre 7 yıldır görevde bulunan Fikret Orman'ın karşısına aday olarak çıkacak olan Hürser Tekinoktay, sosyal medya hesabından Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığı için Fikret Orman'ı işaret etti.
''SEÇİLİRSEK FİKRET ORMAN'I ADAY GÖSTERECEĞİZ''

''Beşiktaş Başkan Adayı Hürser Tekinoktay, mayıs ayında yapılacak seçimlerde göreve gelmesi halinde Fikret Orman'ı TFF Başkanlığı için aday gösterip destekleyeceklerini açıkladı.''


Beşiktaş Haber: Şenol Güneş gidecek mi? Şenol Güneş'in yerine kim gelecek?


Fotomaç Gazetesi'nin haberine göre, Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'in siyah beyazlı takımdan ayrılıp, Türkiye A Milli Takım'ın başına geçmesine kesin gözü ile bakılıyor. Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Şenol Güneş'in ayrılmasına karşın siyah beyazlı ekibin başına geçebilecek teknik direktör adaylarını belirlemiş durumda.

Acil eylem planı hazırlayan Beşiktaş yönetiminin ilk seçeneği Guti. Ancak Şenol Güneş'in yardımcılarından olan Guti'nin takımı yönetecek kadar tecrübesi olmadığına inanan Fikret Orman'ın Tamer Tuna ile masaya oturduğu öne sürüldü. Tamer Tuna ile görüşen Fikret Orman'ın her konuda prensip anlaşmasına vardığı iddia edildi. Beşiktaş'ta diğer adaylar ise Sergen Yalçın ve siyah beyazlı takımı 100. yılda şampiyon yapan Mircea Lucescu.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.


Selen Yakıcı İle Top 5 (20 Ekim 2020)