comScore

Beşiktaş Beşiktaş

"Beşiktaş'ta başarının mimarı Şenol Güneş" Güntekin Onay yazdı

14 Eylül 2017, Perşembe 10:19

Beşiktaş'ın Porto deplasmanında aldığı galibiyetle ilgili Güntekin Onay'dan bir değerlendirme geldi.

FutbolArena - Beşiktaş'ta Porto deplasmanında alınan tarihi galibiyet sonrası sevinç hakim. Spor yorumcusu Güntekin Onay, siyah beyazlıların oynadığı futbolu değerlendirirken teknik direktör Şenol Güneş hakkında övgü dolu ifadeler kullandı. 


Güntekin Onay'ın Porto Beşiktaş yorumu


Vatan Gazetesi'nde maçla ilgili bir yazı kaleme alan Güntekin Onay'ın yazısından bir bölüm:

"Beşiktaş, çok yüksek kadro kalitesinin dışında müthiş bir özgüvenle oynadı Porto deplasmanında. Dragao Stadı Avrupa'nın devleri için bile zorluk düzeyi yüksek bir yer. Ancak Şenol Güneş, içerde-dışarda rakip kim olursa olsun aynı oyun mantalitesiyle takımını oynatıyor. Bu felsefe Beşiktaş'ı başarılı kılıyor. 
 
Rakipten çekinmeden sinmeden, kompleks duymadan her yerde kazanmaya oynayan bir Beşiktaş var. Bu başarının ve oyunun mimarı Şenol Güneş.. Yıllarca Avrupa'da 1-9-1 ile skor kovalayanları gördük. Şenol Hoca Porto deplasmanında gol ve galibiyet kovalıyor. Dün gece de Porto karşısında özellikle ilk yarıda harika bir Beşiktaş izledik. Oyunun kontrolünü rakibe vermeyen Beşiktaş, yüksek oyuncu kalitesiyle 2 gol buldu. Daha fazlasını da atabilirdi.
Bu takımın çok sayıda çeşitli silahı var ve goller bulacaktır diye. Gerçekten de Beşiktaş her an her şekilde gol bulabilecek bir takım. Yeter ki iyi savunma yapsın. Tebrikler Beşiktaş.. Harikaydın.."

CENK TOSUN'UN PORTO'YA ATTIĞI GOLÜ İZLE >>

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.