comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Babel CNN canlı yayında açıkladı: 'Şampiyonlar Ligi'nde istediğim rakip...'

02 Kasım 2017, Perşembe 23:37
Beşiktaş'ta Babel CNN canlı yayında açıkladı: 'Şampiyonlar Ligi'nde istediğim rakip...'

Beşiktaşlı Ryan Babel, Şampiyonlar Ligi'nde bir sonraki turda istediği rakibi açıkladı. Hollandalı yıldız ayrıca takımın durumu ve Devler Ligi'nde gelen başarının sırrı hakkında da samimi şekilde konuştu. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ın yıldız futbolcusu Ryan Babel CNN canlı yayına konuk oldu ve birbirinden önemli açıklamalarda bulundu. Beşiktaş, Vodafone Park ve Şampiyonlar Ligi hakkında konuşan Hollandalı yıldız, gruptan çıkmaları halinde bir üst turda hang takımı isteyeceği konusunda da konuştu. 

"ŞAMPİYONLAR LİGİ'NDEKİ BAŞARIMIZ"
Ryan Babel, Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi'nde sergilediği performansla ilgili olarak, "İyi bir kadroya sahibiz. Hocamız, oyuncularımız çok tecrübeli. Hepimiz Şampiyonlar Ligi'nin önemiin farkındayız. Aramızdaki ilişkimiz de çok iyi ve Şampiyonlar Ligi'ndeki başarımızın temel sebebi tecrübenin yanı sıra aramızdaki güzel ilişki ve takımdaşlık." diye konuştu. 


Beşiktaşlı Ryan Babel'den taraftara övgüler


Ryan Babel Beşiktaş taraftarlarına övgüler yağdırırken, "Liverpool forması giyerken Beşiktaş'a karşı İstanbul'da oynamıştım. Ancak o zaman eski stattaydık. Gerçekten o günü hiç unutamam. İnanılmaz bir gürültü vardı. Şu anda da aynı. İstanbul'a gelen taraftarlar bundan etkileniyor. Biz de bu avantajı kullanmak istiyoruz ve gerçekten taraftarımızın bize desteği harika. Bu bizim için güzel bir avnataj." diye konuştu. 


Beşiktaş Şampiyonlar Ligi'nde gruptan çıkar mı?


Beşiktaş'ın yıldız futbolcusu Ryan Babel, Şampiyonlar Ligi'nde bu sezonki hedefleri ve gruptan çıkmaları halinde eşleşmek istedikleri takımı açıkladı. Hollandalı yıldız, "Liverpool ile eşleşirsek benim için özel bir maç olur. Ancak başka bir takıma nasıl hazırlanıyorsam, Liverpool'a da öyle hazırlanacağım tabi. Hiç farklı olmaz. Tabi ki Liverpool'un yeri bende ayrı ve özel maç olur ama şu anda Beşiktaş forması giyiyorum. Şampiyonlar Ligi'nde başka takımlara nasıl hazırlanıyorsam, Liverpool'a da aynı şekilde hazırlanırım. Amacımız gruptan çıkmak. Liverpool ile eşleşirsek de aynı olacak." diye konuştu. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Selen Yakıcı İle Top 5 (20 Ekim 2020)