comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Atiba Hutchinson'un sözleşmesinin yenilenmesinde son dakika

15 Kasım 2017, Çarşamba 09:46
Beşiktaş'ta Atiba Hutchinson'un sözleşmesinin yenilenmesinde son dakika

Beşiktaş'ta sezon sonunda sözleşmesi sona erecek Atiba Hutchinson ile ilgili yönetim önemli bir karar aldı. 

FutbolArena - Beşiktaş, Süper Lig'de Akhisarspor maçı hazırlıklarını sürdürürken Siyah-Beyazlı yönetimse Atiba'nın sözleşmesini uzatmak için önemli bir karar aldı.

Beşiktaş'ın en başarılı oyuncularından biri olan Atiba Hutchinson önceki günlerde yaptığı açıklamada sözleşmesinin sezon sonunda bittiğini hatırlatarak mukavele uzatmak için yeşil ışık yakmıştı.


Beşiktaş'ta Atiba'nın sözleşmesi


Sabah'ın haberine göre, konuyu değerlendiren Başkan Fikret Orman ve ekibi, Atiba ile ilgili kararını Haziran ayına bıraktı. Tecrübeli oyuncunun siyah-beyazlı kulüpteki geleceğinin başarılı performansının devamına ve izlenecek transfer politikasına bağlı olduğu belirtildi.
Beşiktaş'a yakın isimlerse Atiba'nın emektar bir futbolcu olduğunu ve sözleşmesinin yenilenmesi noktasında görüş bildirdi.
 

Atiba Hutchinson, Beşiktaş ile sözleşme uzatacak mı?


Sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan Kanadalı oyuncu, geçtiğimiz günlerde sözleşme ile ilgili yönetimle yapılacak bir görüşmeye açık olduğunu ifade ederek, “Her zaman gün gün ve maç maç bakıyorum. Doğru yer, doğru zaman olduğunda görüşmeyi yapacağız. Kulübüm de bunu biliyor. Ben burada hayatımdan mutluyum. Bu tip bir görüşmeye açığım. Doğru yer doğru zaman geldiğinde bu görüşmeyi yaparız” diye konuştu.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"