comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Arda Turan defteri kapandı

27 Aralık 2017, Çarşamba 23:52
Beşiktaş'ta Arda Turan defteri kapandı

Beşiktaş'ta son günlerde transferde en fazla konuşulan isimlerden biri olan Arda Turan hakkında son gelişmeler FutbolArena'da! Siyah Beyazlılar Arda defterini resmen kapattı. 

FutbolArena Özel - Beşiktaş Transfer çalışmaları kapsamında Ocak ayında Arda Turan ismi gündemi en fazla meşgul eden futbolcuların başında geldi. Son dönemde Beşiktaş taraftarlarının da gelip gelmeyeceğini merakla beklediği Arda Turan'da yeni gelişmeler yaşanıyor. BJK Transfer Haberleri FutbolArena'da!
 

Beşiktaş'ın Arda Turan transferi son dakika haberleri


Beşiktaş'ta son dönemde en fazla konuşulan isimlerin başında Arda Turan geliyor. Özellikle geçtiğimiz günlerde İstanbul'a gelerek Altıntepsi'nin maçını izleyen yıldız futbolcunun Tolga Zengin ile bir araya gelerek yaptığı paylaşımlar taraftarları heyecanlandırmıştı. Ancak sonrasında hem menajer Ahmet Bulut, hem de Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın Arda'nın transfer edileceğine dair haberleri yalanladı. Bu yalanlamalara rağmen resmi transfer dönemi başlamadığı için Arda Turan haberlerinin ardı arkası kesilmedi. 

BEŞİKTAŞ TARAFI ÇOK İSTEKLİ DEĞİL
Arda Turan transferinde ise Beşiktaş yönetimi şu ana kadar istekli bir görüntü çizmedi. Vida transferiyle Ocak ayını açan siyah beyazlı yönetim kadronun genişliği ve zenginliğine güveniyor. Bu sebeple şu ana kadar Arda Turan için şu ana kadar resmi bir girişim yapılmadı. 
 

Arda Turan hangi takıma transfer olacak?


Barcelona'da bu sezon forma şansı bulamadığı için Ocak ayında ayrılma ihtimali çok kuvvetli olan yıldız futbolcu ise Türkiye'ye gelmekten ziyade yurt dışında kalmaya ve buradan gelen tekliflere daha sıcak bakıyor. Kariyerini yurt dışında geçirmeyi planlayan Arda Turan'ın Barcelona'dan ayrılması halinde yeni adresi ya Arsenal, ya da Roma olacak. İngiliz kulübü Arda Turan için oldukça ciddi. Diğer taraftan yıldız futbolcuyu Roma da kadrosuna katmak istiyor. Eğer Arsenal olmazsa Arda Turan'ın Roma'ya transfer olma olasılığı daha yüksek. 
Arda Turan'la ilgili şu ana kadar resmi bir girişimde bulunmayan Beşiktaş yönetimi ise bu defteri kapattı. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.