comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Aras Özbiliz'in transferi için Rubin Kazan'dan resmi açıklama

17 Ağustos 2017, Perşembe 18:07
Beşiktaş'ta Aras Özbiliz'in transferi için Rubin Kazan'dan resmi açıklama

Beşiktaş'ta yeni sezonda kadroda düşünülmeyen Arasa Özbiliz'e talip olduğu iddia edilen Rubin Kazan'ın teknik direktörü Kurban Berdyev konuştu. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ta teknik direktör Şenol Güneş'in yeni sezonda kadroda düşünmediği isimlerden Aras Özbiliz'e, Rubin Kazan'ın talip olduğu iddia edildi. Sivasspor'un devrede olduğu Aras için çıkan bir iddia ise Rubin Kazan'ın bu futbolcuya talip olduğu yönünde. Konuyla ilgili olarak Rus temsilcisinin teknik direktör Kurban Berdyev açıklamalarda bulundu. 
 

Beşiktaşlı Aras Özbiliz, Sivasspor'a transfer oldu mu?


Beşiktaş'ta transfer çalışmaları devam ediyor. Siyah beyazlı takımda Aras Özbiliz konusunda da gelişmeler yaşanıyor. Kadroda düşünülmeyen oyuncu için Süper Lig'in yeni takımı Sivasspor devrede. Aras Özbiliz'i kiralamak isteyen Sivasspor'un maaş konusunda oyuncuyla anlaşması konusunda Beşiktaş yönetimi kiralık olarak göndermeye sıcak bakıyor.


Beşiktaş'ta Aras Özbiliz gidiyor mu?


Beşiktaş'a geldiği günden bu yana bir türlü bekleneni veremeyen ve ağır da bir sakatlık geçiren Aras Özbiliz, yeni sezonda da Şenol Güneş tarafından 11'de düşünülmüyor. Aras Özbiliz'e talip olduğu iddia edilen Rubin Kazan'ın teknik direktörü Kurban Berdyev yaptığı açıklamada, "Aras'ı daha önceden tanıyorum. Ancak şu anda bu söylentilerle ilgili konuşmak istemiyorum." ifadelerini kullandı. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.