comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Andreas Beck'in Stuttgart'a transferi açıklandı

31 Ağustos 2017, Perşembe 18:44
Beşiktaş'ta Andreas Beck'in Stuttgart'a transferi açıklandı

Beşiktaş'tan ayrılan Andreas Beck resmen Stuttgart'ta! Alman kulübü bu transferi duyurdu. 

FutbolArena - Beşiktaş'ta Andreas Beck resmen Stuttgart'ta! Türkiye'nin ilk olarak FutbolArena'dan öğrendiği bu transfer gelişmesi Stuttgart tarafından da resmen açıklandı. 31 Ağustos günü Beşiktaş'la vedalaşan Andreas Beck Almanya'ya gitti ve Stuttgart ile resmi sözleşmeyi imzaladı. 


Beşiktaş'ta Andreas Beck Stuttgart'a transfer oldu


Beşiktaş'ta bu sezon başında beklenen performansı veremeyen Andreas Beck yeniden eski takımı Stuttgart'ta! 31 Ağustos günü öğle saatlerinde siyah beyazlı yöneticiler, teknik heyet ve takım arkadaşlarıyla vedalaşan Andreas Beck, Almanya'ya giderek Stuttgart ile resmi sözleşmeyi imzaladı. Alman ekibi de resmi internet sitesinden paylaştığı fotoğrafla Beck ile 2 yıllık sözleşme imzaladıklarını açıkladı. 


 

Beşiktaş sağ bek transfer edecek mi?


Beşiktaş sağ bek transferine olmazsa olmaz gözüyle bakmıyor. Sağ bekte Adriano'nun son oynanan Bursaspor maçında iyi bir performans göstermesi ve takımda zaten yabancı kontenjanı konusunda sıkıntı olması bu pozisyona olacaksa bir yerli transferini öncelikli hale getiriiyor ancak Şenol Güneş bu pozisyon için transferi şart koşmuyor. 
Gökhan Gönül'ün sakatlığında Adriano'nun sağ bek oynayabilecek olmasının yanı sıra Gary Medel de İnter'de bir dönem sağ bek oynamıştı. Ayrıca Necip Uysal da geçmişte bu pozisyonda forma giymişti. 

BECK'TEN VEDA AÇIKLAMASI!

Sevgili taraftarlar,

Harika geçen iki yılın ardından Beşiktaş ve Istanbul'a veda ediyorum. Sadece saha içinde değil, güncel yaşantımda da çok güzel anlar yaşadığım iki yıl oldu. Bu kadar sıcak şekilde beni aranızda kabul ettiğiniz icin size sonsuz minnettarım.

Sportif olarak bu iki yılda iki şampiyonluk ve sayısız önemli galibiyetleri birlikte kutladık, sevincimizi paylaştık. Benim için en az bunlar kadar önem arz eden bir şey varsa, bu dönem içinde çok önemli arkadaşlıklar edinmem oldu. Ailem ve benim için İstanbul ikinci evimiz oldu ve bu hep böyle kalacak. Bu şehrin ve bu kulübün her zaman taraftarı kalacağım.

Ama bununla birlikte yeni maceramı da iple çekiyorum. Stuttgart'a dönmek benim için duygusal bir husus. Başka bir takım için Besiktas'ı bırakmazdım. Futbolcu olarak Stuttgart'ta büyüdüm. Kulübün son yıllardaki gelişimini takip ettim ve geçen sezon Bundesliga'ya çıkma mücadelesini heyecanla yakından takip etmiştim. Bölgedeki heyecan olağanüstü ve motive edici. Bunun tekrar bir parçası olmak güzel bir duygu. Başarılı olmak için elimden geleni yapacağım.

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.