comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Anderson Talisca'ya uyarı

23 Temmuz 2017, Pazar 10:02
Beşiktaş'ta Anderson Talisca'ya uyarı

Beşiktaş'ta yeni sezon hazırlıkları ve transfer çalışmaları tüm hızıyla sürerken takıma geç katılan Anderson Talisca'ya uyarı gitti.

FutbolArena - Beşiktaş'ta yeni sezon hazırlıkları Çin'de devam ederken teknik heyet Anderson Talisca'yı İstanbul'da bırakmıştı. Beşiktaş Transfer ile ilgili son gelişmeler FutbolArena'da!

Tatilden geç dönen ve takım çalışmalarına katılmayan Anderson Talisca, Beşiktaş'ın çalıştırıcısı Şenol Güneş tarafından Çin kafilesine götürülmemişti. Anderson Talisca geçen gün çektiği videoda evinde bile yeni sezon hazırlıklarına devam ettiği ve sıkı bir çalışma temposuna girdiği belirtilmişti
"SAKIN ACELE ETME"

Siyah-Beyazlı yönetim ve teknik heyetten bu konuda Brezilyalı yıldıza uyarı gitti.

Vatan'da yer alan habere göre, yönetim Talisca'ya, "Takım arkadaşlarının fizik kapasitesine yetişmek için sakın acele etme. Sana verilen programın dışına çıkıp yüklenirsen sakatlık yaşama ihtimalin ortaya çıkar. Elbette zamanında burada olabilmiş olsan şimdi çok iyi bir durumda olabilirdin. Ancak yine de önümüzde vakit var. Kendini şu aşamada zorlama. Yavaş yavaş form tutacaksın ve hazır duruma geleceksin. Sakatlık yaşaman seni daha geri atar, bu yüzden çok dikkatli ol" şeklinde konuştu.

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena haber turu (18 Temmuz 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.