comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Anderson Talisca transfer için 'Vida' tarifesi

08 Kasım 2017, Çarşamba 09:28
Beşiktaş'ta Anderson Talisca transfer için 'Vida' tarifesi

Beşiktaş, yıldız oyuncu Anderson Talisca'nın bonservisini alabilmek için çalışmalara başlarken başkan Fikret Orman, oyuncuyu en az maliyetle takıma kazandırmaya çalışacak. 

FutbolArena - Beşiktaş, milli takım arası nedeniyle transfer çalışmalarıyla ilgili somut adımlar atıyor. Siyah-Beyazlıların gündeminde Anderson Talisca var.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman daha önce açıkladığı şekilde Ocak ayında Anderson Talisca için Benfica ile özel bir görüşme yapacak. Orman'ın ilk hedefi 25 milyon Euro'luk satın alma bedelini yarı yarıya indirmek. Ancak bu durum gerçekleşmezse Domagoj Vida'da izlenen yol uygulanacak.


Beşiktaş, Talisca'nın bonservisini alacak mı?


Fanatik'in haberine göre, kontratında 25 milyon Euro'luk opsiyon maddesi bulunan 23 yaşındaki futbolcuyla yola devam konusunda anlaşan Kara Kartal, yıldız ismin tapusunu Benfica'ya bonservis bedeli ödemeden almayı planlıyor.
Dolayısıyla Beşiktaş, Brezilyalı oyuncuyla 2019 yılı için ön protokol imzalamayı hedefliyor. Bu durum olursa Beşiktaş oyuncuyla 1 Haziran 2019 tarihinde resmi sözleşme imzalayacak.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)