comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Alvaro Negredo ve Quaresma'ya 25 milyon Euro

19 Ocak 2018, Cuma 09:34
Beşiktaş'ta Alvaro Negredo ve Quaresma'ya 25 milyon Euro

Beşiktaş yönetimi Cenk Tosun'u 22 milyon Euro ve bonuslarla birlikte Everton'a satarken bir yüklü bonservis miktar satışı daha yapabilir.

FutbolArena - Beşiktaş'ın İspanyol golcü oyuncusu Alvaro Negredo ve Portekizli yıldızı Ricardo Quaresma'ya Çin Ligi'nden astranomik bir transfer teklifi geldi. Beşiktaş'tan ayrılmayacağını açıklayan Ricado Quaresma'ya yıllık 7 milyon Euro teklif edildi.


Beşiktaş, Negredo ve Quaresma'yı satacak mı?


Beşiktaş yönetimi Cenk Tosun'u 22 milyon Euro ve bonuslarla birlikte Everton'a satarken bir yüklü bonservis miktar satışı daha yapabilir. Akşam Gazetesi'nin haberine göre, Cenk'i 27 milyon euroya satan Beşiktaş'ın diğer golcüsü Negredo'ya da Çin'den 10 milyon euroluk teklif var. ‘Asla gitmem' diyen Q7'ye ise 15 milyon bonservis, 7 milyon euro yıllık maaş teklif edildi.

NEGREDO'YA İZİN ÇIKABİLİR
Sezon başında İspanya'dan getirilen ancak ilk yarıda bekleneni veremeyen Negredo'yu da Çinliler istiyor. İspanyol Boğası'na ismi açıklanmayan bir Çin kulübünün 10 milyon euro teklif ettiği bildirildi. Cenk Tosun'u 27 milyon euroya satan Beşiktaş, Negredo konusuna şu anda sıcak bakmıyor. Çünkü elinde Mustafa Pektemek dışında golcü kalmıyor. Orman ancak Teknik Direktör Şenol Güneş'in istediği golcüleri getirebilirse Negredo'ya izin çıkabilir. Onun dışında gönderilmesi şu an için zor.


Beşiktaş'ta Ricardo Quaresma satılıyor mu?


QUARESMA İŞİ YOKUŞA SÜRÜYOR

Her ne kadar Quaresma tarafından tepkiyle karşılansa da Çin kulüpleri, Portekizli yıldızı kadrosuna katmak için yarışıyor. Çin'den bu oyuncu için en son Beşiktaş'a teklif edilen rakam 15 milyon euro. Quaresma'ya da sezonluk 7 milyon verilecek. Ancak ‘Daha önce para için Katar'a gittim, bir daha gitmem' diye direten Q7'nin ikna edilmesi gerekiyor. Beşiktaş yönetimi ise bu cazip teklifi değerlendirme düşüncesinde. Fakat Quaresma'nın kararı belirleyici olacak. Portekizli yıldızın şu an tavrı kalmaktan yana.

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (20Şubat 2020)