comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Ahmet Nur Çebi'yi bekleyen fatura

22 Ekim 2019, Salı 11:45
Beşiktaş'ta Ahmet Nur Çebi'yi bekleyen fatura

Beşiktaş'ta başkanlık görevine seçilen Ahmet Nur Çebi'nin kısa vadede ödemesi gereken para ne kadar?

FutbolArena - Beşiktaş'ta kongrede rekor katılım sonucu başkanlık görevine seçilen Ahmet Nur Çebi'nin kısa süre içerisinde ekonomik olarka çözmesi gereken sorunlar dikkat çekiyor. Ahmet Nur Çebi ve yönetimini, futbolcuların ve personelin alacaklarını ödemesi dışında UEFA ile de FFP konusunda görüşecek.
 

Beşiktaş Haberleri: Beşiktaş'ın aylık ödemesi gereken para ne kadar?


Beşiktaş'ta Fikret Orman sonrası başkanlık koltuğuna oturan Ahmet Nur Çebi, kısa süre içerisinde ekonomik olarak kulübe kasa kolaylığı sağlayacak. Siyah beyazlılarda uzun süredir maaşlarını alamayan personel ve futbolcuların birikmiş ödemeleri yapılacak. Beşiktaş'ın her ay 100 milyon liralık ödeme yapmak zorunda olduğu ve Ahmet Nur Çebi yönetiminin ilk olarak bu ödemeleri yapmak üzere yoğun çalışmalara başladığı ifade edildi. Siyah beyazlı kulüpte özellikle personellerin 4-5 aylık alacakları bulunuyor. 
 

Ahmet Nur Çebi kimdir?


Ahmet Nur Çebi, 1959 senesinde Trabzon'da dünyaya geldi. Babası iş adamı Yaşar Kaptan Çebi, annesi Ayten Çebi'dir. Tayfun Çebi ve Arzu Efe adında kardeşi vardır. Babası sanayici olup demir çelik ticareti yaptığından işi gereği 1964 senesinde Karabük'e göç etmesi nedeniyle Çebi, burada öğrenim gördü. TED Karabük Koleji lisesinde okudu. 1983 senesinde Marmara Üniversitesi Ekonomi Fakültesinden mezun oldu. Yurt dışında bu alanda bir buçuk sene eğitim aldı. Askerliğini 1985 senesinde Ağrı Eleşkirt 29. Piyade Alayı'nda yedek olarak tamamladı. Ahmet Nur Çebi, Çebi enerji, martaş liman tesisleri, Çebi denizcilik gibi şirketlerin yönetim kurulu başkanlığını yapmaktadır. Ayrıca Türkiye Karabük demir çelik işletmeleri yönetim kurulu başkan yardımcılığı ve haddeciler derneği başkanlığı vazifelerini yürütmektedir. 700 milyon Dolar sermayeli Kaptan Group'un yönetim kurulu başkanı. Denizcilik, lojistik ve enerji dahil pek çok sektörde faaliyet gösteriyor.

Son dakika Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)