comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Ahmet Nur Çebi'den UEFA üzerinden Fenerbahçe'ye gönderme

20 Eylül 2017, Çarşamba 19:18
Beşiktaş'ta Ahmet Nur Çebi'den UEFA üzerinden Fenerbahçe'ye gönderme

Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, hafta sonu oynanacak olan Fenerbahçe derbisi öncesinde önemli açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, 2019 yılında Süper Kupa finalinin Vodafone Park'ta oynanacağının UEFA'dan resmi olarak açıklanmasının ardından konuştu. Çebi ayrıca hafta sonu Fenerbahçe ile oynayacakları zorlu derbi maçı hakkında da açıklamalarda bulundu. 


Beşiktaş'ın stadı Vodafone Park'ta 2019'da Süper Kupa finali oynanacak


2019 UEFA Süper Kupa final maçı Vodafone Park'ta oynanacak. UEFA tarafından belirlenen heyetin incelemeleri sonucunda Süper Kupa finalinin ülkemizde oynanması kararlaştırıldı. Beşiktaş'ın 41.903 kapasiteli stadyumu, Şampiyonlar Ligi kazananı ve Uefa Avurpa Ligi kazananı takımlarını 2019 yılında Süper Kupa mücadelesinde ağırlayacak.
 

Beşiktaş'tan Süper Kupa finali ve Fenerbahçe derbisi açıklaması


Beşiktaş'ın İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, siyah beyazlıların son idmanının ardından NTV Spor'un sorularını yanıtladı. Çebi, Fenerbahçe derbisi hakkında yaptığı açıklamada, "Fenerbahçe ile özel bir rekabet var. Hoş bir hava içerisinde oynanırsa ne mutlu bize.  İl Güvenlik Kurulu ne karar verecek bilmiyorum ama yüksek ihtimalle taraftarımız maça gidecek. Gönlümden geçen 2-1 ve 1-0 galip gelmemiz. Aklımdan geçenler farklı tabi. Fenerbahçe büyük bir camia. Onlar da iyi transferler yaptı. Aykut hoca bir şeyleri değiştirmeye çalışıyor. Fenerbahçe hala Beşiktaş'ın büyük rakibi. 

Ahmet Nur Çebi, UEFA Süper Kupa finalinin 2019'da Vodafone Park'ta oynanacağının UEFA tarafından resmi açıklanmasının ardından ise, "Şu anda 3 kat daha mutlu oldum. Bu gelişme Fenerbahçe derbiisnden daha fazla heyecanlandırdı beni. Burada bir final maçının oynanması bizim sevincimizi ve onurumuzu ikiye katlayacaktır. O stat hepimizin." diye konuştu. 

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!