comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Ahmet Nur Çebi'den Türk futboluna gönderme!

17 Ekim 2017, Salı 18:27
Beşiktaş'ta Ahmet Nur Çebi'den Türk futboluna gönderme!

Beşiktaş Asbaşkanı Ahmet Nur Çebi, Monaco karşılaşması öncesi çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi'nde gruptaki üçüncü maçında deplasmanda Monaco ile karşı karşıya gelecek. Bu zorlu müsabaka öncesinde siyah beyazlıların ikinci başkanı Ahmet Nur Çebi A Spor'a açıklamalarda bulundu. 


Monaco - Beşiktaş Ahmet Nur Çebi'nin açıklamaları


Beşiktaş Asbaşkanı Ahmet Nur Çebi, Şampiyonlar Ligi'nde oynayacakları Monaco karşılaşması öncesinde A Spor'a konuştu ve takımın durumu hakkında çarpıcı ifadeler kullandı. 

"ŞU AN ÇOK HEYECANLIYIZ"
Avrupa'da oynayacağımız bir maç. Şampiyonlar Ligi'nde Türkiye'yi temsil eden tek takım bizi. Çok önemli. Biz bunun idrakindeyiz. Bu maçı aldığımız zaman herhalde gruptan çıkmayı büyük olasılıkla garantileyeceğiz. Hem Türkiye'deki sporseverlerin, hem Beşiktaşlıların arzusu bu. Dolayısıyla ümit ediyorum ki istediğimiz sonuçla döneriz. Şu an heyecanlıyız ve umarım daha sonraki maçlarımız heyecan maçı olur. 

"TAKIMI ÇOK HIRSLI GÖRDÜM"

Çocuklarımız üzüldüler ve kırıldılar. Bu maçın ikinci bir noktası, Gençlerbirliği yenilgisi sonrası bu karşılaşmayı kazanarak Türkiye'ye dönmek istiyorlar. Onları çok hırslı gördüm. 

"TÜRKİYE'DE BİRÇOK TAKIM BERABERLİĞE OYNADIĞI İÇİN..."

Maçlara baktığınız zaman teknik olarak incelemek lazım. Avrupa'da takımlar açık ve kazanmak için oynuyorlar. Ancak Türkiye'de birçok takım beraberliğe oynuyor ve 1 gol atınca kapanıyor. Oyun kilitlenince zaman zaman zafiyete düşüyor. Biraz da karşı tarafın oyun şekli önemli. Karşı taraf attığı golün üzerine yatınca biraz daha keyifsiz bir futbol izleniyor. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!