comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Ahmet Nur Çebi'den rakiplere gönderme!

18 Ekim 2017, Çarşamba 01:05
Beşiktaş'ta Ahmet Nur Çebi'den rakiplere gönderme!

Beşiktaş Kulübü İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, henüz gruptan çıkmayı garantilemediklerini belirterek, "Nazar değmesin" temennisinde bulundu.

FutbolArena - Beşiktaş, UEFA Şampiyonlar Ligi 3. maçında çıktığı Monaco deplasmanından 2-1 galibiyetle ayrıldı. Beşiktaş Kulübü İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, Genel Sekreteri Ahmet Ürkmezgil ve Basın Sözcüsü Metin Albayrak, maç sonu açıklamalarda bulundu.
 

Beşiktaş yöneticileri Monaco maç sonu açıklamaları


Beşiktaş Kulübü İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, henüz gruptan çıkmayı garantilemediklerini belirterek, "Gençlerbirliği maçında umutlananlar oldu herhalde. Bu maçla hayal kırıklığına uğramışlardır. Nazar değmesin. Daha işimiz var. Burada kesip atmayalım. Daha yolumuz var. Gruptan çıkma adına çok büyük bir adım attık ama henüz kapı kapalı. Onu açmamız lazım." dedi.

Siyah-beyazlı kulübün genel sekreteri Ahmet Ürkmezgil ise gruptan çıkma adına önemli bir avantaj yakaladıklarını vurgulayarak, "Yolun daha başı diyebileceğimiz 3. maçın sonunda bu kadar avantajlı bir yere gelmek çok güzel. Beşiktaş'ın futbolu ile ilgili tüm kuşkuları ortadan kaldıracak bir oyun sergilediğimiz için çok daha mutluyum. Çatır çatır ve çok iyi bir galibiyet aldık." şeklinde konuştu.
METİN ALBAYRAK: "ÇOK KEYİFLİ VE MUTLUYUZ"

 Yönetici Metin Albayrak da başarılarının devamının gelmesi temennisinde bulunarak, "Çok keyifli ve mutluyuz. Buradan 3 puanla dönüyoruz. Hem ülkemiz hem de kulübümüz adına çok önemliydi. Üçte 3 yaptık. İnşallah devamı gelir. Hocamıza, futbolculara, camiamıza ve Türkiye'ye hayırlı uğurlu olsun." şeklinde görüş belirtti.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!