comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Ahmet Nur Çebi'den büyük iddia!

03 Haziran 2017, Cumartesi 20:58
Beşiktaş'ta Ahmet Nur Çebi'den büyük iddia!

Beşiktaş 2. Başkanı Ahmet Nur Çebi, şampiyonluk kutlamalarında çok iddialı açıklamalar yaptı.

FutbolArena - Beşiktaş ikinci başkanı Ahmet Nur Çebi, şampiyonluk kutlamalarında çok iddialı açıklamalarda bulunurken Genel Sekreter Ahmet Ürkmezgil de şampiyonluğa alıştıklarını söyledi.


Ahmet Nur Çebi'den 5. yıldız iddiası


Beşiktaş, Süper Lig'in son haftasında evinde Osmanlıspor'u 4-0 mağlup etti. Karşılaşma sonrasında basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, “Bugün daha özel bir gün. Beşiktaş'ın şampiyonluğu hem Beşiktaş'a hem de Türkiye futbolseverlere hayırlı, uğurlu olsun. Beşiktaş taraftarı bu mutluluğu hak eden taraftı. Biz onların mutluluğu için gereken mücadeleyi verdik. Karşılığını aldığımız için çok mutluyuz. Ben daha evvel de söyledim, şimdi de söylüyorum, bu bir hayal ama neden olmasın, 3 yıldız yetmez, 4 yıldız yetmez, hedefimiz 5. hayırlı olsun” şeklinde konuştu.


Ahmet Ürkmezgil: "Şampiyonluğa alıştık"


Öte yandan Beşiktaş Genel Sekreteri Ahmet Ürkmezgil de, “Şampiyonluğa alışmış olmak çok önemli. Biz şampiyonluğa alıştık diyorum” dedi. 

Karşılaşma sonrasında basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Beşiktaş Beşiktaş Genel Sekreteri Ahmet Ürkmezgil, “Bana göre değerli olan kısmı ikinci sene şampiyon olmak ve taraftarlarımızla bütünleşmek. Şampiyonluğa alışmış olmak çok önemli. Biz şampiyonluğa alıştık diyorum. İnşallah devamı da gelecektir. Sayı vermek söz konusu değil. Arka arkaya gelen şampiyonluk gerçekten çok güzel” diye konuştu.

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!