comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Ahmet Nur Çebi'den Burak Yılmaz açıklaması, Aboubakar transfer müjdesi

16 Haziran 2017, Cuma 22:56
Beşiktaş'ta Ahmet Nur Çebi'den Burak Yılmaz açıklaması, Aboubakar transfer müjdesi

Beşiktaş Asbaşkanı Ahmet Nur Çebi transferle ilgili olarak önemli açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Beşiktaş Asbaşkanı Ahmet Nur Çebi, beIN Sports'a bağlanarak açıklamalarda bulundu. Şenol Güneş ile yeni sözleşme imzalanması hakkında konuşan Çebi, transferde Marcelo, gündeme gelen Burak Yılmaz ve Aboubakar'la ilgili de konuştu. 

"ŞENOL GÜNEŞ HAYIRLI OLSUN"
"Benim büyük payım diye bir şey söz konusu değil. Sadece görevimi yerine getirdim. Biz aylar evvelden beri söylediğimiz için Şenol Güneş konusunda sorun olmadığını söylemiştik. Ayrıca o kadar manidardı ki, lig bitmemiş ve şampiyonluğu kovalayan bir takımın hoca gitti kaldı tartışmalarına maruz kaldık. O dönemi söylentilerden uzak tutmak için uğraştık ama gündeme geldi hep."

"1 STOPER ALACAĞIZ"

"Transfer çok iyi biliyorsunuz. O geldi, bu gittilerle uzun bir süreç, herkes oyalanıyor. Transfer, bittiyse transferdir. Konuşulanlar söylentiden ibaret. Takım planlamasında önce 1 stoper alacağız. Bunu yerine getirdikten sonra fazla transfer düşünmüyoruz. Ancak gidenler olursa onların yerlerine transfer yapacağız tabi."


Beşiktaş'ta Marcelo Lyon'a mı transfer oluyor?


Beşiktaş Asbaşkanı Ahmet Nur Çebi, Marcelo transferiyle ilgili de net konuştu. Çebi, "Marcelo ancak ve ancak bizim stoper konusunu çözmemizin nasıl sonuçlandığına bağlı olarak gündemimize bağlı. Aksi halde o da söz konusu olamaz." ifadelerini kullandı. 


Beşiktaş'ta Burak Yılmaz transferinde son dakika haberleri


Beşiktaş'ta transfer döneminde yeniden Türkiye'ye döneceği ve siyah beyazlı takıma geleceği iddia edilen milli golcü Burak Yılmaz hakkında Ahmet Nur Çebi, "Burak Yılmaz hiç gündemimizde olmadı. Bugün için söz konusu değil. Gündeme bile gelmedi." diye konuştu. 


Beşiktaş Aboubakar'ı transfer edecek mi?


Ahmet Nur Çebi son olarak Aboubakar transferiyle ilgili Porto ile yapılan görüşmelerde "Aboubakar için şahsım adına söylüyorum. İstediğimiz gibi bizimle kalacak planımız ve umudumuz var. " ifadelerini kullandı. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!