comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Adriano'dan savunma zaafı itirafı

31 Temmuz 2017, Pazartesi 00:55
Beşiktaş'ta Adriano'dan savunma zaafı itirafı

Beşiktaş'ta Adriano Real Betis maçınına ardından gazetecilere açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Beşiktaş, İspanya'da yaptığı 3. hazırlık maçında Real Betis ile 1-1 berabere kaldı. Beşiktaş, İspanya'daki kamp çalışmalarını Real Betis ile yaptığı hazırlık maçıyla tamamladı.
 

Adriano Real Betis - Beşiktaş maç sonu açıklaması


Siyah-beyazlı ekibin tecrübeli oyuncularından Adriano zor bir hazırlık dönemi geçirdiklerini belirterek, şu ifadeleri kullandı: 

"Zor idmanlar yaptık. İyi bir sezondan çıktık. Geçen sezon şampiyon olmuştuk. Herkes bunun bilincinde. Bu başarı bizi üst seviyeye taşıdı ama zor seviyeye taşıdı. Şu anda yüzde yüz performansta değiliz. Hocayla da bunu konuşuyoruz. Hocanın daha fazlasını istemesi lazım ki bunu bekliyor. Yüzde yüz olmak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz"
ADRİANO TRANSFER BEKLİYOR

Hazırlık maçlarında yenilen gollerin fazla olmasını değerlendiren Adriano, "Önemli bir oyuncu kaybettik ama elimizde önemli oyuncular var. Pepe'nin gelmesiyle muhakkak daha iyi olacağız. Zor bir sezon bizi bekliyor. Sezonun zorluğunu düşünerek elimizden gelen çalışmayı yapacağız. Yeni sezonu geçen sezona göre daha kolay yapmaya çalışacağız." yorumunu yaptı.

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haber turu (19 Temmuz 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.