comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Adriano sakatlandı! Adriano'nun sakatlığı ciddi mi?

13 Ekim 2018, Cumartesi 12:48
Beşiktaş'ta Adriano sakatlandı! Adriano'nun sakatlığı ciddi mi?

Beşiktaş'ta uzun süredir sakat olan Adriano, siyah beyazlı takımın U21 takımı ile yaptığı antrenmanda sakatlandı. Adriano sakatlandı mı, Adriano sakat mı, Adriano'nun sakatlığı ciddi mi?

FutbolArena - Beşiktaş'ın tecrübeli sol beki Adriano uzun süreli sakatlığının ardından U21 takımıyla yapılan hazırlık maçında yeniden sakatlandı. Adriano'nun sakatlığı ciddi mi, Adriano sakatlık son dakika, Adriano neden sakatlandı, Adriano sakatlık haberi doğru mu, Adriano sakatlığında son durum gibi merak edilenleri derledik. 
 

Beşiktaş'ta Adriano sakatlandı mı? (Adriano'nun sakatlığı ciddi miİ?)


Beşiktaş'ta bir süredir sakatlığı bulunan ve geçtiğiiz gün takımla çalışmalara yeniden başlayan Adriano'nun bugün U21 takımıyla yapılan antrenmanda yeniden sakatlandığı belirtildi. Adriano'nun sakatlığıyla ilgili FutbolArena'nın ilk edindiği bilgilere göre oyuncu tedbir amaçlı antrenmandan çıkarıldı.

Adriano'nun dizinde sakatlığı olan bölgede tekrar ağrı hissetmesi üzerine teknik heyet oyuncuyu riske etmek istemedi. Adriano'nun Göztepe deplasmanında oynayıp oynayamayacağı ve son durumu henüz netleşmedi.


Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (20Şubat 2020)