comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Adem Ljajic kadro dışı bırakıldı! 'Ayrılığı kabul etmedi'

16 Ağustos 2021, Pazartesi 17:36
Beşiktaş'ta Adem Ljajic kadro dışı bırakıldı! 'Ayrılığı kabul etmedi'

Beşiktaş'ta takımdan ayrılması yönünde gelen talebi kabul etmeyen Adem Ljajic'in kadro dışı bırakılmasına karar verildi.

FutbolArena - Beşiktaş'ta geleceği belirsiz olan Adem Ljajic hakkında son dakika gelişmeleri yaşandı. Siyah beyazlı kulüpten ayrılmayı kabul etmeyen ve yıllık maaşında indirim yapmayan Adem Ljajic, kadro dışı bırakıldı.

ADEM LJAJIC KADRO DIŞI
A Spor muhabiri Sercan Dikme'nin haberine göre, Beşiktaş'ta takımdan ayrılmayı kabul etmeyen Adem Ljajic'in kadro dışı kalmasına karar verildi. Takımla birlikte antrenmanlara katılması istenmeyen Adem Ljajic, başka bir sahada çalışacak.

BEŞİKTAŞ'TAN AÇIKLAMA GELDİ

"Profesyonel futbolcularımızdan Adem Ljajic, teknik heyetimizin değerlendirmesi doğrultusunda, bundan böyle çalışmalarına takımımızdan ayrı olarak devam edecektir. Kamuoyunun bilgisine saygılarımızla sunarız."

LJAJIC'IN BEŞİKTAŞ KARİYERİ

Beşiktaş, Adem Ljajic'i 2018-19 sezonunda kiraladıktan sonra 6,5 milyon bedelle bonservisini kadrosuna katmıştı. Siyah beyazlı formayla 85 maça çıkan Adem Ljajic, bu süreçte 18 gol ve 26 asist kaydetti. 29 yaşındaki futbolcunun Beşiktaş ile 1 sezon daha sözleşmesi bulunuyor.

Son dakika Transfer Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!