comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta adaylık gelişmesi! Ahmet Nur Çebi'den resmi hamle

01 Ekim 2019, Salı 15:04
Beşiktaş'ta adaylık gelişmesi! Ahmet Nur Çebi'den resmi hamle

Beşiktaş'ta daha önce Fikret Orman yönetimlerinde yer alan Ahmet Nur Çebi, başkan adaylığı için resmi girişimlerine başladı.

FutbolArena - Beşiktaş'ta olağanüstü seçim kararı sonrası adaylar ortaya çıkmaya başladı. Serdal Adalı'nın adaylıkla ilgili yeşil ışık yakmasının ardından Ahmet Nur Çebi'den de resmi hamle geldi. Fikret Orman döneminde yönetimde yer alan Ahmet Nur Çebi'nin adaylık başvurusu için resmi girişimde bulunduğu belirtildi.
 

Beşiktaş Haberleri: Ahmet Nur Çebi aday olacak mı?


Beşiktaş'ta başkan adaylığı için ismi gündemde olan Ahmet Nur Çebi, adaylık başvurusu için resmi girişimlerine başladı. gazeteci Fatih Doğan'ın aktardığı bilgiye göre; Ahmet Nur Çebi adaylık startını verdi. Adaylık imzası için dilekçeler dağıtıldı. Noter onaylı imzalar toplanmaya başlandı.

FİKRET ORMAN'DAN KONGRE AÇIKLAMASI
Beşiktaş'ta görevi bırakacağını açıklayan ve seçim kararı alan Fikret Orman, siyah beyazlı kulübün aylık derigisne açıklamalarda bulundu. Görev süreci boyunca Beşiktaş'ın menfaatlerini gözettiğini belirten Orman, kongrenin camiaya hayırlı olmasını temetti etti. 

"KULÜBÜMÜZE HİZMET ETMEKTEN HER ZAMAN GURUR DUYDUM"

"Bildiğiniz üzere, Olağanüstü Seçimli Genel Kurul'a gitme kararı aldık. Yedi buçuk yıllık görevim süresince her zaman Beşiktaş menfaatlerini gözettim ve Beşiktaş aşkıyla görevimi yerine getirmeye çalıştım. Hangi vasıfla olursa olsun kulübümüze hizmet etmekten her zaman gurur duyan birisi olarak tek isteğim, kongremizin Beşiktaşımız'a yakışır bir ortamda gerçekleşmesidir. Şimdiden camiamıza hayırlı olmasını diliyorum."

Son dakika Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Bilyoner'den 5.000 TL BilyonPuan HEDİYE!