comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta 30 taraftar Fenerbahçe derbisi öncesinde gözaltına alındı

23 Eylül 2017, Cumartesi 18:37
Beşiktaş'ta 30 taraftar Fenerbahçe derbisi öncesinde gözaltına alındı

Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında oynanacak olan derbi öncesinde Kadıköy'de istenmeyen olaylar yaşandı. 

FutbolArena - Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında Spor Toto Süper Lig 6. haftasında oynanacak zorlu derbi öncesi büyük gerilim yaşandı. Yaklaşık 30 civarında Beşiktaş taraftarın gözaltına alındığı öğrenildi. 


Fenerbahçe - Beşiktaş maçı olayları (23 Eylül 2017 Cumartesi)


Spor Toto Süper Lig 6. haftasında Kadıköy'de oynanacak Fenerbahçe - Beşiktaş derbisi öncesinde gerilim yaşandı. Sabah'ın haberine göre; Passolig'i olmayan ve taşkınlık çıkarmaları sonucu alkollü oldukları tespit edilen yaklaşık 30 Beşiktaş taraftarı gözaltına alındı. Polis ve güvenlik güçleri daha sonradan stat çevresinde güvenliği sağlayıp kuş uçurtmadı. 
 

Fenerbahçe - Beşiktaş derbisi öncesi çıkan kavga


Kadıköy'de oynanacak Fenerbahçe-Beşiktaş derbisi öncesi stadyum önünde gerginlik yaşandı. Bir servis şoförü ile stada polis eşliğinde getirilen Beşiktaş taraftarı arasında laf kavgası çıktı. Bunun üzerine taraftarlar servise saldırdı.

Servis şoförü kendini araca kapatarak saldırıdan kurtulurken, kısa sürede çevik kuvvet olay yerine geldi. Çevik kuvvet taraftarları iterek uzaklaştırdı. Bu sırada bazı taraftarlar tekrar servise saldırınca, şoför gaza basarak olay yerinden hızla uzaklaştı.
Spor Toto Süper Lig ile ilgili tüm gelişmelere Süper Lig Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (22 Mart 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.