comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaşlı yöneticilerden Arda Turan transferi sözleri

24 Aralık 2017, Pazar 09:58
Beşiktaşlı yöneticilerden Arda Turan transferi sözleri

Beşiktaş'ın transfer gündemine gelen Arda Turan ile ilgili iddialar her geçen gün artarken yöneticilerin milli futbolcuya sıcak baktığı konuşuluyor.

FutbolArena - Beşiktaş'ta devre arası transfer dönemi çalışmaları devam ederken Arda Turan, Siyah-Beyazlıların gündemine gelmişti. Barcelona'nın kadroda düşünnmediği Arda Turan için Beşiktaşlı yöneticiler görüş bildirdi.

Beşiktaş'ın ilgilendiği Arda Turan ile ilgili yöneticiler milli futbolcunun Şenol Güneş ile başarılı olabileceğini belirtti.
"BARCELONA'NIN FEDAKARLIK YAPMASI GEREKİR"

Sabah'ın haberine göre, Beşiktaşlı yöneticiler, "Arda, Şenol Güneş ile eski formuna döner. Barcelona eğer Arda'yı hazır tutmak, yeniden oynatmak isterse en iyi adres Beşiktaş olur. Ancak bunun için Barça'nın fedakarlık yapması gerekiyor. Eğer oyuncunun maaşının tamamını ya da büyük bir kısmını karşılamayı kabul ederlerse Arda'yı ocak ayında kiralayabiliriz" diye konuştu.
 

Arda Turan, Beşiktaş'a transfer olacak mı?


Beşiktaş yönetimi Barcelona'nın kadroda düşünmediği Arda Turan ile 2 kez görüşme gerçekleşti. Siyah-Beyazlı yetkililer ilk görüşmeden 'Hayır' yanıtı aldı. 2. görüşmede yetkililer, Arda Turan ile yapılan istişareden olumlu sinyaller aldı ancak yıldız oyuncu net bir karar vermedi

ÖNCELİĞİ İNGİLTERE

Arda Turan'ın Beşiktaş'a net bir cevap vermemesinin altında Premier Lig gerçeği yatıyor. Arda Turan'ın transferdeki önceliğinin İngiltere Premier Lig olduğu ve üst düzey bir kulüpten gelebilecek bir teklifi kabul edebileceği bilgisine ulaşıldı. 

30 yaşındaki milli futbolcu, Premier Lig'den herhangi bir teklif gelmezse Beşiktaş'ın teklifini yeniden değerlendirecek.

Siyah Beyazlı takımla ilgili Beşiktaş Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.