comScore
1 / 7

Beşiktaşlı yöneticiden olay Fenerbahçe açıklaması! "Nedense hep onların maçında..."

FutbolArena - Ziraat Türkiye Kupası yarı final rövanş maçında Fenerbahçe ile deplasmanda karşılaşacak olan Beşiktaş’ta genel sekreter Ahmet Ürkmezgil açıklamalarda bulundu. 

2 / 7
"NEDENSE HEP FENERBAHÇE MAÇLARINDA OLUYOR"
3 / 7
Fenerbahçe ile Kadıköy’de oynayacakları Türkiye Kupası yarı final rövanş maçına da değinen Ürkmezgil,
4 / 7
’’Nedense son yıllarda Fenerbahçe maçlarında hep gerginlik söz konusu oluyor. Beşiktaş’ın derbi maçlarında bu tarz şeyler olmuyor, ama nedense Fenerbahçe maçlarında oluyor. İnşallah bu sefer öyle bir şey olmaz ve ilk maçı telafi edecek bir sonuç alıp kupaya da uzanırız. Beşiktaş’ın bu seneki başarılarına da ilave bir kupamız olur’’ dedi.
5 / 7
’’BEŞTE BEŞ YAPIP ŞAMPİYON OLACAĞIZ’’
6 / 7
Galatasaray’ın Medipol Başakşehir’i 2-0 yenmesinden sonra ortaya çıkan tabloyu değerlendiren Ürkmezgil, kalan beş maçlarını kazanmaları halinde şampiyon olacaklarını vurgulayarak,
7 / 7
’’Beşiktaş’ın şu anda beşte beş yaptığında şampiyon olacak olması ve son düzlüğe böyle girmesi güzel. Tabi gönül isterdi ki çok daha önceden kopartalım ama futbol bu; her şeye, her sonuca gebe maçlar. Dolayısıyla bizim için beşte beş yapma durumu güzel bir şey, inşallah yaparız ve şampiyonluk ipini tekrar göğüsleriz’’ şeklinde konuştu.