comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaşlı Tosic'in eşi Jelena'dan flaş sözler: 'Fenerbahçe taraftarları...'

01 Ekim 2017, Pazar 17:41
Beşiktaşlı Tosic'in eşi Jelena'dan flaş sözler: 'Fenerbahçe taraftarları...'

Beşiktaşlı Dusko Tosic'in eşi Jelena Karleusa yine gündem yaratacak açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Beşiktaş'ın başarılı savunma oyuncusu Dusko Tosic'in eşi Jelena Karleusa yine gündem yaratacak açıklamalarda bulundu. Show TV'de Pazar Magazin programının konuğu olan Jelena Karleusa özellikle Fenerbahçe taraftarlarıyla ilgili çarpıcı ifadeler kullandı. 


Jelena Karleusa haberleri


Beşiktaşlı savunma oyuncusu Dusko Tosic'in eşi Jelena Karleusa, Show TV'de Pazar Magazin programının konuğu oldu. Karleusa yaptığı çok özel açıklamalarla yine gündem yarattı. Fenerbahçe taraftarlarının da kendisini sevdiğini söyleyen Karleusa, "Bence Fenerbahçe taraftarları beni seviyor. Onların yengesi olmamı istiyor." diye konuştu. 


Beşiktaşlı Tosic'in eşi Jelena Karleusa'dan şampiyonluk sözleri


Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi'nde aldığı galibiyetlerin ardından ve özellikle eşi Tosic'in performansından dolayı çok mutlu olduğunu söyleyen Jelena Karleusa, "Beşiktaş iyi gidiyor. Bu sene de şampiyon olacak ve şampiyonlukla devam edecek." diye konuştu. 

"TARAFTARLAR MAÇTAN ÖNCE TOSİC İLE SEKS YAPMAMIZI İSTEMİYOR"


Öte yandan Jelena Karleusa önceki gün Vatan Gazetesi'ne yine birbirinden önemli açıklamalar yaptı. Önemli kısımları şu şekilde:

"Taraftarlar maçtan önce Dusco'yla seks yapmamı istemiyor. Ama onun maç performansına neyin iyi geldiğini benden başka kimse bilemez. Maçtan önce seks yapması performansını yükseltiyor. Bu yüzden onu bana bıraksınlar. Yine de formumu seksle koruyan biri olarak, maç için kampa girdiği bu dönemde biraz uzak kaldım ve kilo aldım. Bunu telafi etmek için bekliyorum Gazetenize konuşmaktan ve İstanbul'da olmaktan dolayı çok mutluyum, çok iyiyim. Bir Balkan süper starına göre çok mütevazı olduğunu görüyorum ve açıkçası buna çok şaşırdım. Aslında egolarım vardır ama kimse nasıl davranacağıma göre bu değişir. İnsanlar bana iyi davranırsa ben onlara iki katı daha fazla iyi davranırım. Kendi ülkemde çok zor ve ağır bir kişilik olarak tanınırım. Ama bana iyi niyetli yaklaşıldığı zaman her türlü iş birliklerine açığım."

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!