comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaşlı Tolgay Arslan: 'Türkiye'nin en iyi takımıyız.'

02 Aralık 2017, Cumartesi 22:34
Beşiktaşlı Tolgay Arslan: 'Türkiye'nin en iyi takımıyız.'

Beşiktaşlı futbolcu Tolgay Arslan, Galatasaray derbisinin ardından konuştu. 

FutbolArena - Beşiktaş, Süper Lig 16. haftasında Galatasaray'ı 3-0 mağlup etti. Siyah beyazlıların son haftalardaki performansıyla öne çıkan futbolculardan Tolgay Arslan önemli açıklamalarda bulundu. 
 

Beşiktaş 3-0 Galatasaray Tolgay Arslan'ın açıklamaları


Beşiktaşlı futbolcu Tolgay Arslan, Galatasaray maçının ardından şu açıklamaları yaptı:

"ÇOK İYİ MAÇ ÇIKARDIK"
Çok iyi maç çıkardık. Skor 3-0'dı ama maça bakarsak 5-6-7 de olabilirdi. Çok kaçırdık. En önemlisi iyi bir maç çıkardık. 3 puanı hak ettik. Kendimize güvendik. Daha çok pozisyona gireceğimizi biliyorduk. Tosic'in sağ ayağıyla nasıl gol attığını yarın konuşmamız gerekiyor. (gülerek) Herkesi tebrik ediyorum. 

"TÜRKİYE'NİN EN İYİ TAKIMIYIZ"

İkinci yarıda daha iyi bastık. Türkiye'nin en iyi takımı Beşiktaş olduğunu gösterdik. Şimdi 3 maçımız kaldı. İnşallah onları da alıp ilk yarıyı iyi bitiririz. Hocamız ikinci yarıda daha iyi baskı yapmamızı istedi. Bazen kanatta, bazen ortada boşluk oluyordu. Oyuna göre karar veriyoruz. 

"GOMİS İLE YAŞADIĞIM POZİSYON..."

Gomis ile yaşadığım pozisyonda neler olduğunu ben de bilmiyorum. Birkaç saniye kendimi kaybettim. Devre arasında hocamız sordu yapabiliyor musun diye. Evet dedim, 15-20 dakika oynarım diye. İkinci yarıda zaman zaman görememezlik yaşadım ve sonra çıkmam gerekiyordu. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.