comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaşlı taraftarlardan Sergen Yalçın çıkarması

22 Haziran 2021, Salı 12:40
Beşiktaşlı taraftarlardan Sergen Yalçın çıkarması

Beşiktaş'ta teknik direktör Sergen Yalçın'ın göreve devam etmeyeceği iddialarının ardından siyah beyazlı taraftarlar harekete geçti.

FutbolArena - Beşiktaş'ta geçtiğimiz sezonu çifte kupayla tamamlayan teknik direktör Sergen Yalçın ile yönetimin anlaşamadığı ve başarılı teknik adamın göreve devam etmeyeceği iddia edildi. Bu haber sonrası siyah beyazlı taraftarlar, Sergen Yalçın'ın evinin önünde toplandı.

Taraftarlar, Beşiktaş'ı Süper Lig ve Ziraat Türkiye Kupası'nda şampiyonluğa taşıyarak büyük bir başarıya imza atan Sergen Yalçın'ın takımda kalmasını istiyor.
Yalçın'ı ikna etmek isteyen yaklaşık 100 kadar taraftar, teknik adamın Etiler'deki evinin önüne geldi. Siyah-beyazlı taraftarlar, burada Sergen Yalçın lehine tezahüratlarda bulundu.

Polis, Yalçın'ın evinin çevresinde güvenlik önlemleri alırken, taraftarlar ise başarılı çalıştırıcının kendileriyle görüşmesini bekliyor.

"SERGEN GELECEK ÖYLE GİDECEĞİZ"

Beşiktaş'ta Sergen Yalçın'ın göreve devam etmeyeceği iddialarının ardından sosyal medyada organize olan bir grup siyah beyazlı taraftar, genç teknik adamın evinin önünde toplandı. Beşiktaşlı taraftarlar, "Sergen gelecek, öyle gideceğiz. Bizler bugün burada toplandık. Toplanmamızın amacı Beşiktaş'ın geleceğidir. Biz var oldukça Beşiktaş var olacak. Beşiktaş'ın sahibi taraftarsa, taraftarın da bir isteği var. Sergen Yalçın devam etsin Sergen Yalçın bizim kırmızı çizgimizdir." şeklinde açıklama yaptı.

Öte yandan Beşiktaş yönetimi ile Sergen Yalçın'ın son bir görüşme daha yapacağı ifade edildi.

RIDVAN DİLMEN NE DEDİ?

Beşiktaş yönetimi ile teknik direktör Sergen Yalçın arasında yaşanan sözleşme görüşmeleri hakkında Rıdvan Dilmen sosyal medyada şok açıklamalarda bulundu.

"HEMEN SERGEN KARDEŞİMİ ARAYIP SORDUM"

"Haber sitelerini okuyunca şok oldum! Sergen Yalçın, Beşiktaş yönetiminin tüm tekliflerine rağmen 'Yoruldum! Çalışmayı düşünmüyorum! Yarın son kez görüşülecek' yazıyor! Hemen Sergen Yalçın hocamızı (kardeşimi) aradım! Haftada birkaç kez görüşüyordum."

"DÖNÜŞÜ YOK ARTIK, ÇALIŞMAYACAĞIM DEDİ"

"Süreç uzadıkça her gün daha fazla üzülüyordu! Biraz önce görüştüğümde, “Yazabilirsin hocam” dedi. “Kimseyi kırıp dökmeden, başta yönetim ve taraftarımızı da asla üzmek istemem ama dönüşü yok artık bu sürecin ve çalışmayacağım” dedi!"

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"