comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaşlı Talisca'nın Göztepe maçında Hüseyin Göçek'e isyanı

05 Kasım 2017, Pazar 21:24
Beşiktaşlı Talisca'nın Göztepe maçında Hüseyin Göçek'e isyanı

Göztepe - Beşiktaş maçının ikinci yarısında Anderson Talisca hakem Hüseyin Göçek'in kararına bir pozisyonda oldukça sitem etti. 

FutbolArena - Süper Lig 11. haftasında oynanan Göztepe - Beşiktaş maçının ikinci yarısında hakem Hüseyin Göçek'in kararlarına iki takım futbolcuları da tepki gösterdi. Beşiktaşlı Talisca, Göztepe ceza sahasına girmek üzereyken yerde kaldı ve hakem Hüseyin Göçek bu pozisyonda devam kararı verdi. Talisca ise hakeme dönerek adeta isyan etti. 
 

Göztepe - Beşiktaş Hüseyin Göçek'e tepki


Süper Lig 11. haftasında oynanan Göztepe - Beşiktaş maçının ikinci yarısında siyah beyazlı takım Talisca ile net bir pozisyona girmek üzereyken Brezilyalı futbolcu yerde kaldı. Talisca hakeme dönerek tutulduğunu işaret ederken, Hüseyin Göçek ise devam kararı verdi. 

Pozisyonun tekrarında yaşanan ikili mücadelenin ceza sahasında olduğu görünürken, Hüseyin Göçek'in devam kararına Talisca, "Beni arkadan tutuyor. Bu nasıl faul olmaz?" diye sitem etti. 
 

Göztepe - Beşiktaş Ghilas'ın golü ofsayt mı?


Süper Lig 11. haftasında oynanan Göztepe - Beşiktaş maçının 66. dakikasında savunmanın arkasına sarkan Adama Traore, ceza sahası içinde boş pozisyonundaki Ghilas'a topu gönderdi ve Ghilas da boş kaleye topu ağlara gönderdi. Ancak pozisyonun ardından Beşiktaş kalecisi yan hakeme doğru elini kaldırarak ofsayt itirazında bulundu. 
Sosyal medyada da büyük tartışma konusu yaratan Göztepe'de Ghilas'ın attığı golde, pozisyonun tekrarında yayıncı kuruluş ise pilot kameradan bir kez daha gol anını vermesine topun ayaktan çıktığı anda görüntüyü durmadı. Bu duruma da siyah beyazlı taraftarlar yine sosyal medyada büyük tepki gösterdi. 

Siyah Beyazlı takımla ilgli tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


Selen Yakıcı İle Top 5 (27 Ekim 2020)