comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaşlı Talisca ve Nusret bir arada! Ziyafet sonrası mesaj

09 Kasım 2017, Perşembe 01:19
Beşiktaşlı Talisca ve Nusret bir arada! Ziyafet sonrası mesaj

Beşiktaşlı futbolcu Talisca ile Nusret Gökçe bir araya geldiler. Sosyal medyada fenomen haline gelen Nusret'in Talisca ile birlitkte yaptığı paylaşım da büyük ilgi gördü. 

FutbolArena - Beşiktaş'ın yıldız futbolcusu Anderson Talisca'dan ünlü et restoranı zincirinin sahibi ve internette fenomen haline gelen Nusret ile birlikte paylaşım geldi. Talisca ve Nusret'in paylaşımı da sosyal medyada büyük ilgi görürken, Nusret Gökçe Brezilyalı yıldız ile buluşmasının ardından mesajını verdi. 
 

Nusret Gökçe'nün ünlülerle twitter/instagram paylaşımları


Sosyal medyada adeta fenomen haline gelen ve birçok ünlü isimle paylaşımlarda bulunan Nusret Gökçe, son olarak Beşiktaşlı yıldız futbolcu Talisca ile bir araya geldi. Talisca ile et ziyafeti veren Nusret, paylaşımın ardından Talisca'nın kendisine, "Bu sene de şampiyonuz." dediğini söyledi. 
 

Beşiktaş Talisca'nın bonservisini alacak mı?


Beşiktaş'ta son haftalarda performansı eleştirilen fakat Göztepe maçında 1 gol, 1 asistle yeniden doğan Talisca'nın geleceği hakkında Ali Naibi İtalyan basınına yaptığı açıklamada, ""Talisca şu anda kiralık olarak oynuyor. Takımımızda son yılına girdi ve biz onun kalmasını istiyoruz. Benfica ile anlaşmak istiyoruz." ifadelerini kullandı. 


Nusret Gökçe kimdir?

 

Meslek hayatına Bostancı'daki kasaplar çarşısında başlayan Nusret, uzun bir süre kasp çıraklığı yapmıştır. Büyük bir kasap dükkanında 10 ustayla aynı anda çalışan Nusret, günde 18 saat aktif olarak çalışmıştır. Et doğramadaki profesyonelliğini dar zamanda çok iş yapma konusuna borçlu olan Nusret, ilk olarak 2007 yılında İstinye Park'ta açılan kasap-restoran konseptinde çalışmaya başlamıştır. Bu deneyimin ardından Dünya üzerindeki diğer restoran konseptlerini görmek isteyen genç girişimci, Arjantin'e doğru yola çıkmıştır. Cebindeki son parası ve kredi kartından çektiği 7 bin TL ile gittiği Arjantin'de kasapları ve restoranları gezen Nusret, sektör hakkında fikir edinmeyi başarmıştır.

Türkiye'ye döndüğünde aynı işyerinde çalışmaya devam eden Nusret, bu deneyimleri işine aktarmayı başarmıştır. ‘Lokum', ‘Ceviz', ‘Kafes' gibi ğişmiş et türlerini ilk kez kendisinin yaptığını iddia eden dünyaca ünlü restoran sahibi, bu kez yeni deneyimler için Amerika'ya gitmeyi kafasına koymuştur. Zor şartlar altında aldığı üç aylık Amerika vizesinin ardından New York'un en bilindik dört restoranında para almadan çalışmış ve yaptığı mönü New York Times'da yayınlanmıştır. Nusr-et Steakhouse, 2010 yılında Etiler'de Nusret Gökçe ve Mithat Erdem ortaklığı ile kurulmuştur. 2012 yılında ise d.ream (Doğuş Restaurant Entertainment and Management) ile ortaklığa imza atılmıştır. 2010 yılında başlayan Nusret Gökçe ve Mithat Erdem ortaklığı tüm Nusr-Et Steakhouse'larda hali hazırda devam etmektedir.Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)