comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaşlı Şükran Ovalı'dan taraftara anlamlı sözler

03 Haziran 2017, Cumartesi 20:47
Beşiktaşlı Şükran Ovalı'dan taraftara anlamlı sözler

Beşiktaşlı Caner Erkin'in eşi Şükran Ovalı, Osmanlıspor maçının ardından konuştu. 

FutbolArena - Beşiktaş'ın şampiyonluğu garantiledikten sonra ligin son haftasında Osmanlıspor ile karşı karşıya geldi. Siyah beyazlılar 4-0 gibi farklı bir skorla ligi galibiyetla kapatırken, maçın ardından Caner Erkin'in eşi Şükran Ovalı'dan açıklamalar geldi. 

Koyu bir Beşiktaş taraftarı olan Şükran Ovalı, Osmanlıspor maçının ardından yayıncı kuruluş muhabiri Ömer Güvenç'e yaptığı açıklamalarda şunları söyledi:
"İYİ Kİ BEŞİKTAŞLIYIM"

"İyi ki Beşiktaşlıyım. Babama hep teşekkür ediyorum beni Beşiktaşlı yaptığı için. Bu taraftar herşeyi hak ediyor. Şampiyonluk üst üste 2 yıl harika! Umarım böyle devam eder, olmasa da canı sağolsun Beşiktaş'ın."

"CANER ERKİN KADAR KISA SÜREDE TOPARLAYAN YOKTUR"

"Caner çok üzüldü, buruk kaldı ve toparladı. Dünyada da böyle kısa zamanda toparlayan yoktur sanırım başka. Maşallah diyorum ona."

Maçın ardından oldukça mutlu görünen Şükran Ovalı, eşiyle birlikte şampiyonluğu doyasıya kutladı. Basın mensuplarının olduğu alanda taraftarlar da fotoğraf çektiren Şükran Ovalı, Beşiktaş'ın şampiyonluğunun ardından çok mutlu olduğunu ve yeniden "İyi ki Beşiktaşlıyım." ifadelerini kullandı. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Bilyoner'den 5.000 TL BilyonPuan HEDİYE!