comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaşlı Quaresma'ya olay sözler: "Çetenin lideri."

28 Temmuz 2017, Cuma 21:31
Beşiktaşlı Quaresma'ya olay sözler:

Beşiktaşlı Ricardo Quaresma hakkında bir dönem siyah beyazlıların formasını giyen Ali Güneş'ten gündem yaratacak açıklamalar geldi. 

FutbolArena - Beşiktaş'ta Ricardo Quaresma hakkında şok sözler! NTV Spor'da katıldığı programda konuşan eski Fenerbahçeli ve Beşiktaşlı futbolcu Ali Güneş gündemi değerlendirdi. Beşiktaş'ın yeni sezonda oturmuş kadrosundan dolayı avantajlı olduğunu söyleyen Ali Güneş, Quaresma hakkında da gündem yaratacak açıklamalarda bulundu. 
 

Beşiktaş'ta Ricardo Quaresma haberleri


Beşiktaş'ta geçtiğimiz sezon oyundan çıktığı zaman Şenol Güneş'e gösterdiğ tepkiyle gündeme gelen fakat daha sonrasında hocasıyla hiçbir sorunu olmadığını açıklayan Quaresma'nın tutumu ve davranışlarıyla alakalı olarak Ali Güneş gündem yaratacak açıklamalarda bulundu. 

Beşiktaş'ın yeni sezonda oturmuş kadrosuyla avantajlı olduğunu söyleyen Ali Güneş, Quaresma hakkında ise, "Çok yetenekli bir futbolcu. İstediği zaman neleri yapabileceğini görüyoruz. Ancak diğer zamanda çabuk şımarabilecek bir yapıya sahip. Ben onu yabancı futbolcular arasında çetenin lideri olarak görüyorum." diye konuştu. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


Fenerbahçe'nin Sturm Graz'ı 2-1 yendiği maç sonrası değerlendirme


Ali Güneş, NTV Spor'da Fenerbahçe'nin, Sturm Graz'ı 2-1 yendiği mücadelenin ardından şu şekilde konuştu:

"FENERBAHÇE'NİN ÇOK EKSİĞİ VAR"

"İlk 15 dakika hiçbir şeyin değişmediği kanaatindeyim. Acaba yine geçen sezon yaşananları mı yaşayacağız dedim Fenerbahçe adına. 1-1'den sonra değişti. Ancak ben Sturm Graz'ın ölçü olmadığını düşünmüyorum. Böyle bir rakibe karşı Fenerbahçe'nin üstünlük sağlayabildiğini düşünmüyorum. Topa sahip olsa da pozisyon bulmakta sıkıntı yaşadı Fenerbahçe. Tabi ki Aykut Kocaman'ın gelişiyle mücadele yönünden gelişim vardı ama sezon başında bu normaldir. Futbolcular kendilerini göstermek istiyor."

"1-2 TRANSFER YAPILMAZSA TÜRKİYE'DE BİLE ZORLANIR"

"Eğer 1-2 transfer yapılmazsa geçen seneden farklı bir görüntü görmeyiz. Aykut hoca belki şu ana takımın hazır olmadığını söylüyor ama ben takımın eksik olduğunu düşünüyorum. Umarım ilerleyen haftalarda birkaç transfer daha yapılır. Bu kadroyla bırakın Avrupa Ligi'ni, Türkiye Ligi'nde bile zorlanır Fenerbahçe."

Sarı Lacivertli takımla ilgili son dakika gelişmelerine Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.