comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaşlı Quaresma'ya Ali Ece'den mesaj: "Borcu var"

26 Eylül 2017, Salı 19:36
Beşiktaşlı Quaresma'ya Ali Ece'den mesaj:

Beşiktaş - Leipzig maçını Tivibuspor'da değerlendiren Ali Ece, Quaresma hakkında önemli açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi'nde gruptaki ikinci maçında bu akşam Leipzig ile karşılaşacak. Müsabaka öncesinde Tivibuspor'da Ali Ece, Beşiktaş - Leipzig maçını değerlendirirken, Ricardo Quaresma hakkında da önemli açıklamalarda bulundu. 


Beşiktaş - Leipzig Şampiyonlar Ligi maçı haberleri


Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi'nde gruptaki ikinci maçında bu akşam saat 21:45'te Leipzig ile karşılaşacak. Müsabaka öncesinde Tivibuspor'da Ali Ece, Leipzig'in tehlikeli noktalarına değinirken, Quaresma'nın da bu akşam taraftara borcu olduğnu söyledi. 

"QUARESMA'NIN BU AKŞAM TARAFTARA BORCU VAR"
"Trabzon derbisinde cezalı olacağı için Şenol Güneş'in Lens'i oynatmasını beklemiyorum. Doğum günü ve duygularıyla oynayan bir oyuncu. Taraftara da bir borcu var. Herkes onun çalımlarına aşık ama bir forvet oyuncusu olarak sürekli kart görüyor. Beşiktaş taraftarı bütün hatalarına rağmen ona toz kondurmuyor. Quaresma'nın da ona borcu var. Ön tarafta topları ucuz harcamayıp, adamlara kaptırmamak gerekiyor. İcabında taca atacaksın. "Adamların ayağına doğradan kontratak yaratacak şekilde topu verirsek başımız sıkıntıya girer. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.  

Selen Yakıcı İle Top 5 (20 Ekim 2020)