comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaşlı Quaresma'ya Ahmet Çakar'dan olay sözler! 'Bilerek yaptı ve...'

10 Eylül 2017, Pazar 23:34
Beşiktaşlı Quaresma'ya Ahmet Çakar'dan olay sözler! 'Bilerek yaptı ve...'

Beşiktaş'ın, Karabükspor deplasmanında 1-0 kazandığı maçın ardından Ahmet Çakar Quaresma ile Ali Palabıyık arasındaki pozisyonu sert bir şekilde eleştirdi. 

FutbolArena - Beşiktaş'ın, Spor Toto Süper Lig 4.haftasında Kardemir Karabükspor'u 1-0 mağlup ettiği maçın son dakikalarında Quaresma ile Ali Palabıyık'ın pozisyonu sosyal medyada oldu. Bazı kesimler Quaresma'nın bilerek Ali Palabıyık'a çarptığını söylerken, bir kesim ise bunu çarpışma olarak yorumladı. Beyaz TV yorumcusu Ahmet Çakar ise bu konu hakkında canlı yayında son derece sert ifadeler kullandı. 


Karabükspor - Beşiktaş maçı Quaresma Ali Palabıyık pozisyonu


Karabükspor - Beşiktaş maçının son dakikalarında Ricardo Quaresma ile Ali Palabıyık'ın pozisyonunda hakem Ali Palabıyık'ın yerde kalmasıyla ilgili Ahmet Çakar son derece ağır eleştirilerde bulundu. 

"QUARESMA BİLEREK ÇARPTI"
Quaresma, Ali Palabıyık'a arkadan bilerek isteyerek omuz atarak düşürmüştür. Malaesef bizim programımızda olmadığı gibi basında da bir şey görmedim. Yemini billah ediyorum. Günahım varsa Allah bana ahirette hesabını sorsun. Haklıysam da Allah Quaresma'dan hesabını sorsun. 

"TÜRK HAKEMLİĞİNE ATILMIŞ BİR DARBE, TOKATTIR BU"

Hakem Ali Palabıyık, Quaresma'nın görüş açısı içerisinde. Quaresma hem topu, hem hakemi aynı açıda görüyor. En son Ali Palabıyık'a vurup, yön değiştirip devam ediyor. Ali Palabıyık'a arkadan gelen darbe. O bunun analizini yapamaz. Yardımcı hakem ve dördüncü hakem de bunun analizini yapamaz. Eğer Türkiye'de futbolun ahlaklı oynanmasını istiyorsak, Quaresma'nın yaptığı bu harekete ceza vermelidir. Türk hakemliğine atılmış darbe, atılmış tokat var. (Görüntü beIN Sports'tan alınmıştır)

"BASIN BUNU KONUŞMADI"

Quaresma bana göre bence bilerek isteyerek Ali Palabıyık'a omuzu attı, sonra utanmadan ayağ kaldırdı ve sorry dedi. Benim arkadaşlarım Beyaz Futbol'da bu konuyu konuşmadılar. Suçlamam çok açık. Ertem ve Sinan, sizler Beşiktaş amigosu, Beşiktaş kollayıcısı, objektifliğini yitirmiş Beşiktaş clanısınız. Utanın! 

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (20 Temmuz 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.