comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaşlı Pepe'ye Macaristan - Portekiz maçında dirsek

03 Eylül 2017, Pazar 22:28
Beşiktaşlı Pepe'ye Macaristan - Portekiz maçında dirsek

Beşiktaş'ın Portekizli yıldızı Pepe, Macaristan maçında yüzüne aldığı sert dirsek darbesi ile kısa süreli sakatlık yaşadı. Dirseği atan Priskin direkt kırmızı kart gördü.

FutbolArena - Beşiktaş'ın sezon başında transfer ettiği Pepe, 2018 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri gruplarında sahne alan Macaristan - Portekiz maçnın ilk 11'inde yer aldı. 30. dakikada suratına dirsek darbesi alan Pepe, Beşiktaş taraftarlarını korkuttu.
 

Pepe Macaristan - Portezi maçında sakatlandı mı?


Sert başlayan Macaristan - Portekiz maçının ilk yarısında birçok faul yapıldı. 30. dakikada Tomas Priskin ile ikili mücadelesinde yerde kalan Pepe, acı içinde kıvranmaya başladı. Tamas Priskin'in dirsek attığını tespit eden hakem, Macar oyuncuyu direkt kırmızı kart ile oyundan attı. Portekizli yıldız bir süre yerde kalmasının ardından kendisini yuhalayan Macar taraftarlara tepki gösterdi. Beşiktaş taraftarlarını endişelendiren pozisyonun ardından Pepe'nin tedavisi kenarda devam etti.
 

Pepe'nin Beşiktaş taraftarlarına mesaj


Beşiktaş'ın Real Madrid'den transfer ettiği yıldız oyuncu Pepe, geçtiğimiz günlerde Vodafone Park Kartal Yuvası Mağazası'nda düzenlenen imza gününde Beşiktaşlı taraftarlarla buluştu. Türkiye'nin farklı yerlerinden gelen siyah-beyazlı taraftarların stat çevresinde uzun kuyruklar oluşturduğu imza gününde izdiham yaşandı. Portekizli oyuncu, taraftarların formalarını imzalayıp birlikte fotoğraf çektirdi. Basın mensuplarına açıklamalarda bulunan yıldız oyuncu, “Hepsine tek tek çok teşekkür ederim. Benim için önemli bir an. Kendimi çok şanslı hissediyorum. Onlarla burada beraber olmak benim için çok güzel” şeklinde konuştu.

Beşiktaş ile ilgili tüm gelişmeleri Beşiktaş Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"