comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaşlı Pepe'den taraftarlara övgü: "Fantastik"

08 Eylül 2017, Cuma 18:04
Beşiktaşlı Pepe'den taraftarlara övgü:

Beşiktaş'ın yıldız futbolcusu Pepe, İspanyol basınına önemli açıklamalar yaptı. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ın yıldız futbolcusu Pepe, İspanyol AS gazetesine önemli açıklamalarda bulundu. Beşiktaş taraftarlarından övgü dolu bahseden Portekizli yıldız, Real Madrid'de geçirdiği yıllardanda söz etti. İşte Pepe'nin AS gazetesine verdiği röportajdan önemli kesitler. BJK Transfer gelişmeleriyle ilgili tüm haberler FutbolArena'da!


Beşiktaşlı Pepe'den İspanyol AS gazetesine röportaj


Beşiktaş'ın yeni transferi Portekizli yıldız futbolcu Pepe, AS gazetesine verdiği röportajda: "Beşiktaş'ta çok güzel bir ortam var. Özellikle taraftarlar hayran kaldım. Beşiktaş taraftarları çok fantastik. İspanyol taraftarlar gibi değil. Real Madrid'de oynarken biz kendimizi motive ediyoruz, zira taraftarlar duygusal değildi. Beşiktaş taraftarları ise futbolcuyu nasıl motive edeceğini çok iyi biliyor." diye konuştu. 

Pepe son olarak Real Madrid ile ilgili konuşurken, "Real Madrid her zaman kalbimde olacak. 10 harika sene geçirdim, kupalar kazandım. Taraftarı ve Real Madrid'i hep seveceğim. Bu değişmeyecek." ifadelerini kullandı. 
 

Beşiktaşlı Pepe'den taraftarlara mesaj


Beşiktaş'ın Real Madrid'den transfer ettiği yıldız oyuncu Pepe, geçtiğimiz günlerde Vodafone Park Kartal Yuvası Mağazası'nda düzenlenen imza gününde Beşiktaşlı taraftarlarla buluştu. Türkiye'nin farklı yerlerinden gelen siyah-beyazlı taraftarların stat çevresinde uzun kuyruklar oluşturduğu imza gününde izdiham yaşandı. Portekizli oyuncu, taraftarların formalarını imzalayıp birlikte fotoğraf çektirdi. Basın mensuplarına açıklamalarda bulunan yıldız oyuncu, “Hepsine tek tek çok teşekkür ederim. Benim için önemli bir an. Kendimi çok şanslı hissediyorum. Onlarla burada beraber olmak benim için çok güzel” şeklinde konuştu.
Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (16 Temmuz 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.