comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaşlı Pepe, Şenol Güneş'e methiyeler düzdü

25 Eylül 2017, Pazartesi 19:44
Beşiktaşlı Pepe, Şenol Güneş'e methiyeler düzdü

Beşiktaş'ın yıldız futbolcusu Pepe, Şampiyonlar Ligi'nde oynayacakları Leipzig maçı öncesi UEFA'ya konuştu. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ın yıldız futbolcusu Pepe, Şampiyonlar Ligi'nde oynanacak Leipzig maçı öncesi UEFA'ya konuştu. Devler Ligi'nde gruptan çıkmayı amaçladıklarını söyleyen Portekizli futbolcu, hocası Şenol Güneş'e de övgüler yağdırdı. 
 

Beşiktaş'ta Pepe'den Şampiyonlar Ligi açıklaması


Beşiktaş'ın sezon başında transfer ettiği yıldız futbolcu Pepe, Şampiyonlar Ligi'nde oynayacakları Leipzig maçı öncesi UEFA'ya konuştu. 

"ŞENOL GÜNEŞ ÇOK ZEKİ BİR TEKNİK DİREKTÖR"
"Kaliteli ve tecrübeli bir kadroya sahibiz. Çok zeki bir hocamız var. Hem bizi hazırlama, hem de rakipleri analiz etme konusunda çok başarılı. Beşiktaş'ta bu sezon şampiyonluk hedefliyoruz. Mücadele ettiğimiz tüm kupalarda sonuna kadar gitmeyi hedefliyoruz. Bu zor bir hedef ama başaracak kapasitemiz var. Beşiktaş bu güce sahip."

"BEŞİKTAŞ TARİHİNE GEÇMEK İSTİYORUZ"

Şampiyonlar Ligi'nde gruba iyi başladık. Porto deplasmanında çok önemli bir galibiyet aldık ve bunu devam ettirmek istiyoruz. Ancak daha 5 maçımız var. Bizim amacımız tarihe geçmek. Beşiktaş geçen yıl grupta başarılı işler yaptı ama son maçta üst tur şansını kaybetti. Açıkçası çok yaklaştılar. Bu sezon daha zorlu bir gruptayız ama bir üst tura yükselecek kapasiteye sahibiz. Şampiyonlar Ligi'nde gruptan çıkarak Beşiktaş tarihine geçmeyi hedefliyoruz.

"TÜRKİYE'DEKİ FUTBOL BENİ HEP BÜYÜLEMİŞTİR"

Real Madrid ve Portekiz milli takımında oynadığım dönemde Türkiye'de çıktığım maçlar oldu. Bu ülkedeki futbol beni her zaman etkiledi. Atmosferler çok etkileyici. Beşiktaş taraftarı harika. Mesela Real Madrid'de oynarken kendimizi motive ediyorduk ama Beşiktaş'ta sizi taraftar motive ediyor. Taraftarlarımızın sayesinde harika motive oluyoruz. Beşiktaş'ta kendimi buldum ve Beşiktaş'ın renklerini savunmak için her şeyi yapacağım." 

"TÜRK İNSANI ÇOK SICAK KANLI"

Pepe son olarak Türkiye'deki yaşam şartları ve Türk insanı hakkında da konuşurken, "Türk insanı çok sıcak kanlı. İnsanların yaklaşımı samimi. Bir yere yemeğe gittiğimizde hep bizi rahat ettirmek istiyorlar. Bu kadar sıcakkanlı karşılanmak beni mutlu etti ve onlara karşılığını vermek istiyorum.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)