comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaşlı Pepe: 'Sabaha kadar...'

05 Kasım 2017, Pazar 19:05
Beşiktaşlı Pepe: 'Sabaha kadar...'

Beşiktaş'ın yıldız futbolcusu Pepe, Göztepe maçı öncesi önemli açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Beşiktaş'ın sezon başında transfer ettiği dünyaca ünlü yıldız futbolcu Pepe, Süper Lig 11. haftasında oynanacak olan Göztepe maçı beIN Sports'a konuşarak siyah beyazlı taraftarlara övgüler yağdırırken, Vodafone Park'ın atmosferi hakkında da çarpıcı açıklamalarda bulundu. 
 

Göztepe - Beşiktaş maç haberleri


Süper Lig 11. haftasında oynanacak olan Göztepe - Beşiktaş maçı öncesi siyah beyazlıların yıldız futbolcusu Pepe, beIN Sports'a açıklamalarda bulundu. Portekizli futbolcu Vodafone Park atmosferi ve Beşiktaş taraftarlarına övgüler yağdırdı. 

PEPE'NİN AÇIKLAMALARI:
Soyunma odasından zemine doğru çıkarken tünelden çıkan seslerden dolayı ne oluyor diyebilirsiniz. Real Madrid taraftarı bu yüzden bana kızacaktır. İnsanlar Real Madrid taraftarının yeterince iyi olmadığını söylüyor. Ancak bu gerçek değil. İki tarafın ambiansı çok farklı. Burada insanlar futbolla yatıp futbolla kalkıyor. Mantalite çok farklı. Ben bile maçlardan sonra eve gittiğim zaman gürültü sabaha kadar kulağımdan gitmiyor. Ancak futbolcuların katlanmak ve alışmak zorunda olduğu şartlar bunlar. Beşiktaş stadında spektaküler bir ambians var. Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)