comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaşlı Pepe, İspanya'da gündem oldu

07 Ağustos 2017, Pazartesi 09:52
Beşiktaşlı Pepe, İspanya'da gündem oldu

Beşiktaş'ın Konyaspor ile oynadığı maçın son anlarında penaltı yaptıran Pepe, İspanya'da gündem oldu.

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş ile Atiker Konyaspor arasında oynanan Süper Kupa'yı yeşil beyazlılar müzesine götürdü. Siyah beyazlılarda yeni transfer Pepe'nin mücadelenin son anlarında yaptırdığı penaltı ise gündem yarattı. Sosyal medyada eleştiriler alan Pepe, İspanya'da da haber oldu.
 

Beşiktaş - Konyaspor maçında Pepe'nin performansı


Beşiktaş'ın Real Madrid'den ayrıldıktan sonra transfer ettiği Pepe, Konyaspor mücadelesinin son anlarına kadar savunmada iyi performans sergilemesine rağmen son dakikada yaptırdığı penaltıyla eleştirilerin hedefi haline geldi. İspanyol basınında da yankı bulan pozisyon hakkında AS Gazetesi, "Beşiktaş, Pepe'nin 90'da büyük hatası sonucu kaybetti. Real Madrid'in eski yıldızının tecrübesine uygun olmayan bir hata!" yorumunu yaparak Portekizli savunmacıyı eleştirdi.

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

"QUARESMA GANGSTER FİLMİNDEKİ GİBİ"

Öte yandan yaşanan olayla ilgili İspanyol basınından As Gazetesi, "Türkiye'de neler oluyor? Quaresma sahaya atılan bıçağı gangster filmindeki gibi kapatıp hakeme teslim etti." ifadeleriyle olayı okuyucularına aktardı. Portekiz'den O Jogo Gazetesi'nde ise "Beşiktaş - Konyaspor maçında sahaya bıçak fırlatıldı. Quaresma güvenli bir şekilde hakeme teslim etti." şeklinde görüntüler servis edildi.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)