comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaşlı Pepe basına patladı: "Bu hakarettir."

07 Kasım 2017, Salı 03:05
Beşiktaşlı Pepe basına patladı:

Beşiktaşlı futbolcu Pepe sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada basında kendisine ait olmayan sözlerin yazılmasına tepki gösterdi. 

FutbolArena - Beşiktaş'ın yıldız futbolcusu Pepe, Süper Lig 11. haftasında oynanan Göztepe maçı öncesi beIN Sports'a yaptığı açıklamaların çarpıtıldığı yönünde basına tepki gösterdi. Portekizli futbolcu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda kendi ağzından çıkmayan sözlerin yazıldığını söyledi ve röportajı video halinde paylaştı. 

PEPE: "GAZETECİLİĞE VE OKUYUCULARA HAKARETTİR BU"
Beşiktaşlı Pepe, geçtiğimiz günlerde beIN Sports'a yaptığı açıklamada Beşiktaş ile Real Madrid taraftarlarını karşıladı. Pepe, Real Madrid taraftarlarının etkileyici olmadığı sözünün doğru olmadığını söylerken, "Bu böyle değil. Beşiktaş ile Real Madrid taraftarlarının futbola bakış açısı farklı. Yani iki tarafın ambiansı çok farklı. Burada özellikle futbolla yatılıp futbolla kalkılıyor." ifadelerini kullandı. 

Öte yandan İspanyol basınında beIN Sports kaynaklı geçen haberlerin manşetine Pepe'nin, "Real Madrid taraftarı hiç etkileyici değil." sözü taşınınca Portekizli futbolcu buna tepki gösterdi. Pepe, "Bana ait olmayan, ağzımdan çıkmayan sözlerin yazıldığını söyledim. Gazetecilik bu değil. Ben bunları söylemedim. Bu, gazeteciliğe ve okucuyuya hakarettir." ifadelerini kullandı. 


Beşiktaşlı Pepe'nin taraftar açıklaması


Pepe beIN Sports'a yapmış olduğu açıklamada, "Soyunma odasından zemine doğru çıkarken tünelden çıkan seslerden dolayı ne oluyor diyebilirsiniz. Real Madrid taraftarı bu yüzden bana kızacaktır. İnsanlar Real Madrid taraftarının yeterince iyi olmadığını söylüyor. Ancak bu gerçek değil. İki tarafın ambiansı çok farklı. Burada insanlar futbolla yatıp futbolla kalkıyor. Mantalite çok farklı. Ben bile maçlardan sonra eve gittiğim zaman gürültü sabaha kadar kulağımdan gitmiyor. Ancak futbolcuların katlanmak ve alışmak zorunda olduğu şartlar bunlar. Beşiktaş stadında spektaküler bir ambians var." ifadelerini kullandı. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (30 Ekim 2020)