comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaşlı Oğuzhan'a Mehmet Demirkol'dan mesaj: "Ben demem ama..."

28 Ağustos 2017, Pazartesi 22:45
Beşiktaşlı Oğuzhan'a Mehmet Demirkol'dan mesaj:

Beşiktaşlı Oğuzhan Özyakup'un milli takım kadrosuna dahil ediliş şekliyle alakalı Mehmet Demirkol açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Beşiktaş'ın takım kaptanı Oğuzhan Özyakup'un milli takıma önce çağrılmaması, ardından kadroya alınması kamuoyunda büyük tartışma konusu yarattı. Lucescu yönetimindeki A Milli futbol takımının kararını Mehmet Demirkol NTV Spor'da yorumladı. 


Beşiktaşlı Oğuzhan'ın milli takıma çağrılması


Mehmet Demirkol, milli takıma önce çağrılmayan ve daha sonra yeniden aday kadroya alınan Oğuzhan Özyakup'un durumuyla ilgili değerlendirmelerde bulundu. 

"AÇIKLAMAYA MUHTAÇ"
"Oğuzhan'ın durumu açıklamaya muhtaç. Hani çok mu istiyorsun gel o zaman durumuna geliyor. O yüzden açıklamaya muhtaç. Bu yapılış şekli böyle yani. Ben Oğuzhan açısından üzüldüm. Oğuzhan'ın milli takım performansı çok mu parlak? Değil. Ancak Lucescu'nun etki yapabildiğini düşündüm ben. Oğuzhan üzerindeki Şenol Güneş etkisi nasılsa, Lucescu da bunu yapabilir. Çünkü Lucescu da bu konularda böyledir. Hiç ummadığın bir adamdan pırlanta çıkarabilir. 

"BÖYLE ÇAĞRILMASI KÖTÜ"

"Oğuzhan milli takıma nasıl çağrılmaz denilebilir ama ben demem. Ancak bu daha kötü. Hiç almasan daha iyi. Çağırmayıp, sonradan alıyorsun." 

"OĞUZHAN'I BİR KONUDA ELEŞTİRİYORUM"

"Oğuzhan'ı şu konuda eleştiriyorum. Mesela milli takıma alınmadığı için gösterdiği tepkide haklı. Oyuncular bunu söyleyebilir. Allah'ı var, Oğuzhan da çok nazik söyledi ve onu tebrik ediyorum. Ancak sahada da bulut gibi dolaşmaması lazım. Çünkü Oğuzhan kenarda oturacak değil. Performans olarak eleştiririm." 

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (14 Eylül 2020)